Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wyszukiwanie

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg trafności zapytania
Obniżka
Yerba Mate Green Cactus 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Cactus 400 g

Data min. trwałości: 2027/02/28
23,98 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Fuerte 200 g
Dostępność

Yerba Mate Green Fuerte 200 g

Data min. trwałości: 2028/03/30
13,87 zł
6,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Mateine Ashwagandha 500 g
Dostępność

Yerba Mate Mateine Ashwagandha 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
21,24 zł
4,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Intenso Sin Palo Despalada 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Intenso Sin Palo Despalada 400 g

Data min. trwałości: 2026/11/30
22,40 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg
Dostępność

Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Kurupi Tradicional Elaborada Con Palo 0,5 kg
Dostępność

Yerba Mate Kurupi Tradicional Elaborada Con Palo 0,5 kg

Data min. trwałości: 2028/11/13
16,39 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mate Green FRESA FRUTILLA 400 g
Dostępność

Mate Green FRESA FRUTILLA 400 g

Data min. trwałości: 2028/01/30
24,02 zł
6,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Campesino Clasica - 500 g
Dostępność

Yerba Mate Campesino Clasica - 500 g

Data min. trwałości: 2027/07/31
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Green Mi Amore 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Mi Amore 400 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
27,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate El Pajaro Traditional Con Palo 1 kg
Dostępność

Yerba Mate El Pajaro Traditional Con Palo 1 kg

Data min. trwałości: 2027/09/30
34,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Vakapi Mas Inteligente 500 g
Dostępność

Yerba Mate Vakapi Mas Inteligente 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
23,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Union Suave Hierbas del Litoral 500 g
Dostępność

Yerba Mate Union Suave Hierbas del Litoral 500 g

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,98 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Pajarito Premium Despalada 500 g
Dostępność

Yerba Mate Pajarito Premium Despalada 500 g

Data min. trwałości: 2027/08/31
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green LEMON 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Green LEMON 1 kg

Data min. trwałości: 2028/05/31
56,98 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Campesino Katuava - 500 g
Dostępność

Yerba Mate Campesino Katuava - 500 g

Data min. trwałości: 2028/04/30
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Guarani Naranja 500 g Venusti
Dostępność

Yerba Mate Guarani Naranja 500 g Venusti

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Menta Y Limon 500 g
Dostępność

Yerba Mate Green Menta Y Limon 500 g

Data min. trwałości: 2028/05/31
29,53 zł
5,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka ENERGIA z Guaraną FIX 60 g (20x 3 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka ENERGIA z Guaraną FIX 60 g (20x 3 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Union Suave Original 500 g - Unmate
Dostępność

Yerba Mate Union Suave Original 500 g - Unmate

Data min. trwałości: 2027/06/30
19,59 zł
3,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Amanda Limon Cytrynowa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Amanda Limon Cytrynowa 500 g

Data min. trwałości: 2028/05/07
42,99 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops