Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wyszukiwanie

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg trafności zapytania
Obniżka
Yerba Mate Monte Verde CITRUS BOMB 500 g
Dostępność

Yerba Mate Monte Verde CITRUS BOMB 500 g

Data min. trwałości: 2028/01/30
24,89 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Mango Tropicales 500 g
Dostępność

Yerba Mate Green Mango Tropicales 500 g

Data min. trwałości: 2028/03/30
24,23 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate YACUY Pure Leaf  Unsmoked Vaccum 500 g
Dostępność

Yerba Mate YACUY Pure Leaf Unsmoked Vaccum 500 g

Data min. trwałości: 2028/03/30
24,03 zł
4,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Vakapi Mas Inteligente 500 g
Dostępność

Yerba Mate Vakapi Mas Inteligente 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
23,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Vakapi Catuaba Guarana 500 g Doypack
Dostępność

Yerba Mate Vakapi Catuaba Guarana 500 g Doypack

Data min. trwałości: 2027/02/28
23,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate La Merced Campo Sur 500 g - Unmate
Dostępność

Yerba Mate La Merced Campo Sur 500 g - Unmate

Data min. trwałości: 2029/04/30
23,88 zł
4,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Despalada 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Despalada 400 g

Data min. trwałości: 2028/03/30
18,95 zł
4,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurupi Compuesta Menta y Limon 0,5 kg Venusti
Dostępność

Kurupi Compuesta Menta y Limon 0,5 kg Venusti

Data min. trwałości: 2028/11/20
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Campesino Clasica - 500 g
Dostępność

Yerba Mate Campesino Clasica - 500 g

Data min. trwałości: 2027/07/31
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Taragui Con Palo 500 g
Dostępność

Yerba Mate Taragui Con Palo 500 g

Data min. trwałości: 2026/12/31
22,04 zł
4,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 500 g
Dostępność

Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 500 g

Data min. trwałości: 2028/03/17
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate MATEINE Caffeine+ 500 g
Dostępność

Yerba Mate MATEINE Caffeine+ 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Vakapi Cocoa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Vakapi Cocoa 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
21,97 zł
4,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Mateine Ashwagandha 500 g
Dostępność

Yerba Mate Mateine Ashwagandha 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
21,24 zł
4,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate El Pajaro Mas IQ Limitada 1 kg
Dostępność

Yerba Mate El Pajaro Mas IQ Limitada 1 kg

Data min. trwałości: 2027/09/30
42,06 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Mateine Guarana 500 g
Dostępność

Yerba Mate Mateine Guarana 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,97 zł
4,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Mananita 500 g
Dostępność

Yerba Mate Mananita 500 g

Data min. trwałości: 2028/07/31
20,37 zł
4,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg
Dostępność

Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Yacuy Tradicional Nativa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Yacuy Tradicional Nativa 500 g

Data min. trwałości: 2029/04/30
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Kurupi Terere Mega Menta 500 g
Dostępność

Yerba Mate Kurupi Terere Mega Menta 500 g

Data min. trwałości: 2027/11/06
19,96 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Kurupi Katuava Y Burrito 500 g
Dostępność

Yerba Mate Kurupi Katuava Y Burrito 500 g

Data min. trwałości: 2028/10/16
19,89 zł
3,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Taragui Sin Palo 500 g - Unmate
Dostępność

Yerba Mate Taragui Sin Palo 500 g - Unmate

Data min. trwałości: 2028/12/31
19,92 zł
3,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops