Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wyszukiwanie

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg trafności zapytania
Herbatka Talia Odchudzanie Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Talia Odchudzanie Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/03/31
17,09 zł
42,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Mananita 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Mananita 1 kg

Data min. trwałości: 2028/03/31
32,94 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Yerba Mate Taragui w Torebkach 60 g (20x 3 g) - Unmate
Dostępność

Yerba Mate Taragui w Torebkach 60 g (20x 3 g) - Unmate

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Yacuy Tradicional Nativa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Yacuy Tradicional Nativa 500 g

Data min. trwałości: 2029/04/30
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Vakapi Cocoa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Vakapi Cocoa 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
21,97 zł
4,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurupi Compuesta Menta y Limon 0,5 kg Venusti
Dostępność

Kurupi Compuesta Menta y Limon 0,5 kg Venusti

Data min. trwałości: 2028/11/20
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Mango Chill 500 g - Planteon
Dostępność

Yerba Mate Mango Chill 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/14
39,99 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate La Merced Campo Sur 500 g - Unmate
Dostępność

Yerba Mate La Merced Campo Sur 500 g - Unmate

Data min. trwałości: 2029/04/30
23,88 zł
4,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Liść 4 mm 100 g - Planteon
Dostępność

Yerba Mate Green Liść 4 mm 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 500 g
Dostępność

Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 500 g

Data min. trwałości: 2028/03/17
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops