Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wyszukiwanie

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg trafności zapytania
Yerba Mate Mananita 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Mananita 1 kg

Data min. trwałości: 2028/03/31
32,94 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate El Pajaro Traditional Con Palo 1 kg
Dostępność

Yerba Mate El Pajaro Traditional Con Palo 1 kg

Data min. trwałości: 2027/09/30
34,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo 1 kg - Unmate
Dostępność

Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo 1 kg - Unmate

Data min. trwałości: 2028/12/31
29,87 zł
2,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Mango Chill 500 g - Planteon
Dostępność

Yerba Mate Mango Chill 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/14
39,99 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Amanda Naranja Pomarańczowa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Amanda Naranja Pomarańczowa 500 g

Data min. trwałości: 2027/11/03
41,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Amanda Limon Cytrynowa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Amanda Limon Cytrynowa 500 g

Data min. trwałości: 2028/05/07
42,99 zł
8,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate El Pajaro Mas IQ Limitada 1 kg
Dostępność

Yerba Mate El Pajaro Mas IQ Limitada 1 kg

Data min. trwałości: 2027/09/30
42,06 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Despalada 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Green Despalada 1 kg

Data min. trwałości: 2029/05/31
52,07 zł
5,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green ORIGINAL CANNABIS 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Green ORIGINAL CANNABIS 1 kg

Data min. trwałości: 2027/09/30
53,96 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green LEMON 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Green LEMON 1 kg

Data min. trwałości: 2028/05/31
56,98 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Pajarito Lniany Worek 2 kg
Dostępność

Yerba Mate Pajarito Lniany Worek 2 kg

Data min. trwałości: 2028/02/29
69,89 zł
3,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops