Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Chleb, chleb bezglutenowy

16 października, będziemy obchodzić Światowy Dzień Chleba.

Chleb znany był już w starożytności i do dziś dla niektórych jest podstawowym składnikiem śniadań czy kolacji. Trzeba przyznać, że Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie można kupić naprawdę dobrej jakości i smaczne pieczywo.

Chleb bezglutenowy

Niestety, w związku z prawdziwą epidemią chorób autoimmunologicznych, chociażby takich jak: alergie, nietolerancje, AZS, z którą mierzymy się współcześnie, coraz mniej osób może swobodnie spożywać chleb z zawartością glutenu. Na szczęście produkowane są chleby bezglutenowe, których składy są stale udoskonalane, a smaki ulepszane.
 
W naszym sklepie znajdziesz duży wybór gotowego pieczywa dla osób z nietolerancją lub alergią na gluten takich producentów jak Balviten czy Schar. Takie pieczywo pakowane jest z reguły w atmosferze ochronnej dzięki czemu ma dłuższy termin minimalnej trwałości. Z reguły producent też zaleca podpiekanie tego typu pieczywa przed spożyciem, aby było bardziej chrupiące. Polecamy również gotowe mieszanki do wypieku w domowym zaciszu.
 
Sprawdź koniecznie nasze chleby i bułki bezglutenowe! Ciesz się dobrym smakiem pieczywa, pomimo ograniczeń! Link do kategorii bezglutenowego pieczywa znajdziesz w komentarzu pod postem

 

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google