Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Czy marketbio powienien wprowadzić owoce marki LIOFORTE do swojej oferty?

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Lioforte i uzupełnienia ankiety poniżej:

Od jak dawna istnieje marka LIOFORTE i kto ją stworzył i dlaczego?

 

Marka Lioforte powstała w 2017 roku w samym centrum Roztocza na lubelszczyźnie. Naszą misją jest wspieranie zdrowego odżywiania i - szerzej - zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie klientom nowoczesnych produktów liofilizowanych najwyższej jakości. Produktów, które zachowują w formie skoncentrowanej cenne substancje biologicznie czynne i walory odżywcze świeżych owoców i warzyw.

Jesteśmy pasjonatami jakości, nie chodzimy na skróty, nie uznajemy kompromisów. Dostarczamy na rynek liofilizowane owoce i warzywa rzadko spotykanej jakości premium.

 

Co charakteryzuje produkty marki LIOFORTE? Co wyróżnia produkty z gamy marki LIOFORTE spośród innych dostępnych na rynku?

 

JAKOŚĆ PREMIUM.

Na jakość produktów liofilizowanych Lioforte składa się:

  1. Jakość surowca

Nasze surowce pochodzą z upraw nieprzemysłowych, od sprawdzonych, renomowanych producentów i przetwórców. Znacząca część owoców pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych. Wszystkie owoce mają pochodzenie w 100% polskie.

Owoce lioforte

Co wpływa na cenę produktów LIOFORTE?

 

Jakość procesu liofilizacji.

Liofilizacja premium Lioforte oznacza suszenie w niskim ciśnieniu bliskim próżni, bez stosowania wyższych temperatur, bez użycia mikrofal. Proces liofilizacji Lioforte przebiega z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, maszyn oraz sprzętu światowego lidera technik liofilizacyjnych.

Współpracujemy z polskimi ośrodkami badawczymi, czerpiemy od nich wiedzę na temat wartości prozdrowotnych polskich roślin, a przy wdrażaniu nowych produktów kierujemy się wynikami ich badań.

 

Jak wygląda dostępność produktów LIOFORTE w ciągu roku? Z którymi produktami może być problem z dostępnością i w jakim okresie roku?

 

Nasze owoce liofilizowane są dostępne przez cały rok. Stany magazynowe są systematycznie uzupełniane.

Jakie są plany firmy odnośnie powiększania asortymentu lub ulepszania obecnego asortymentu?

 

Od kilku lat tworzymy młodą, rozwijającą się firmę, w którą wkładamy swoje serca. Jesteśmy ambitni i ciągle doskonalimy w zakresie liofilizacji jak i mamy ambitne plany na wprowadzanie nowych owoców.

Czy są plany ekspansji na inne rynki świata czy tylko skupienie się na obecnym rynku?

 

Obecnie aktywnie poszukujemy partnerów biznesowych na rynkach zagranicznych.

Czy mają Państwo informację od klienta, że jakiś produkt pozytywnie na niego wpłynął? Jeśli tak to który produkt i w jaki sposób pozytywnie wpłynął na klienta?

 

Otrzymujemy pozytywne opinie od naszych klientów o wysokiej jakości naszych owoców liofilizowanych.

Który z produktów LIOFORTE cieszy się największą popularnością?

 

Jest ich kilka ale chyba te najbardziej wyróżniające się to malina i śliwka węgierka.

Jakie pytania najczęściej zadają klienci i co Państwo na nie odpowiadają?

 

Są to standardowe pytania o termin ważności, jakość produktu, trwałość opakowań, walory odżywcze. Zawsze w naszych odpowiedziach jest prawda zgodna z rzeczywistością.

 

 

 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google