Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Droga Krzyżowa, Wielki Post

Wielki Post

Dzisiaj ostatnia sobota karnawału????. W najbliższą środę w kościele katolickim, rozpocznie się kolejny Wielki Post.✝
W tym czasie refleksji i duchowego odrodzenia, serdecznie zapraszamy Cię do odkrycia bogactwa wiedzy i inspiracji zawartych w naszej kolekcji książek o tematyce wielkopostnej, którą znajdziesz w kategorii LITERATURA NA WIELKI POST.????????????

Literatura na Wielki Post

Wielki Post to nie tylko okres wypełniony wyrzeczeniami, ale również czas głębokiego zastanowienia się nad swoim życiem, duchowym rozwojem oraz odnową relacji z Bogiem i bliźnimi????‍????‍????‍????. Nasze książki to niezwykłe przewodniki, które pomogą Ci przeżyć ten czas bardziej świadomie i głębiej.????????
A jeśli masz wkoło siebie dzieci powyżej 4. roku życia???????? polecam Ci szczególnie Wielkopostnik 2024. To już kolejna edycja tego wspaniałego przewodnika na Wielki Post dla całych rodzin i bardzo mnie cieszy, że z roku na rok sprzedajemy go więcej. ????W tym roku do każdego Wielkopostnika dołączona jest kolorowanka z pisanką, przewidziana dla 1 dziecka. W standardzie będziemy dołączać 2 kolorowanki, lecz jeśli potrzebujesz więcej napisz nam w uwagach do zamówienia!????
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google