Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Estrovita, Bioestry Kwasów Omega. Kwasy Omega

Czy znasz już produkty EstroVita?

W naszym sklepie znajdziesz kilka różnych butelek z produktami EstroVita (każdy znajdzie coś dla siebie????‍????‍????‍????) i 2 produkty kapsułkowe – dla tych, którzy nie wyobrażają sobie, żeby napić się oleju.

Produkty marki EstroVity

????????seria EstroVita Skin – to unikalna kompozycja z 4 olejów: lnianego, z ogórecznika, wiesiołka i czarnej porzeczki, wzbogacona o koenzym Q10, i witaminy A,D i E.
W serii Skin czyli przeznaczonej dla wszystkich, którym marzy się piękna skóra znajdziesz wersję bezsmakową (w dwóch pojemnościach po 150 ml i po 250 ml), wersję z naturalnym aromatem kwiatu wiśni japońskiej???? i wersję z naturalnym aromatem cytrynowym????.
Oprócz tego EstroVita Skin występuje też w formie kapsułek z naturalnym aromatem wiśnia japońskiej lub z aromatem arbuzowym – stworzona z myślą o nastolatkach.
????????w serii EstroVita Kids????‍????‍????‍???? – czyli tej przeznaczonej dla dzieci, znajdziesz 3 produkty:
????????EstroVita Kids Malina – są to te samek oleje co przy EstroVita Skin i te same witaminy, jednak ten produkt nie zawiera koenzymu Q10 a jego dawki przeznaczone są dla dzieci od 3 do 9 roku życia
????????EstroVita Immuno Kids ????????– to kompozycja 4 olejów: lnianego, z czarnej porzeczki, z czarnuszki i wiesiołka z dodatkiem witamin A,D,E i K2MK-7
????????EstroVita Genius Kids???? – to kompozycja 4 olejów: lnianego, oleju z mikroalg Schizochytrium, oleju z dzikiej róży i czarnej pożeczki, o naturalny aromacie cytrynowym, wzbogaconych witaminami E,D i K2. Zawarty w preparacie kwas dokozaheksaenowy DHA pochodzący z oleju z mikroalg przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu.
????????z kolei EstroVita Men???????? to preparat dedykowany dla mężczyzn, który zawiera estry etylowe wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega -3,-5,-6,-9 o naturalnym aromacie cytrynowym, z koenzymem Q10, likopenem, i witaminami A,D,E,K.
????????jest jeszcze EstroVita Immuno???? – czyli kompozycja 4 olejów: lnianego, czarnej porzeczki, czarnuszki i wiesiołka, o naturalnym aromacie cytrynowym, z witaminami A,D,E,K.
 
O tym co wyróżnia te suplementy diety pisaliśmy w zeszłym roku na naszym BLOGU – zachęcamy do lektury.????????
A dla fanów sałatek???? i wygody polecamy absolutną nowość – ESTRASOS – czyli 5 gotowych sosów w 5 różnych smakach do polania po ulubionej sałatce. Super wygodna opcja dla zapracowanych, którzy zabierają sałatki na wynos.
To co przekonało nas do wprowadzenia produktów EstroVita do naszej oferty, to poza doskonałą jakością również fakt, że jest to jeden z nielicznych suplementów tego typu przeznaczonych dla wegan – nie zawiera bowiem olejów odzwierzęcych????.
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google