Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Miesiączka, higiena intymna, te dni

Dzień Higieny Podczas Miesiączki

W najbliższą niedzielę, 28 maja, obchodzony będzie już po raz 11 Dzień Higieny Podczas Miesiączki.???? Dzień ten ma na celu podnosić świadomość na temat higieny menstruacyjnej.
????Czy wiesz, że data 28.05 nie została wybrana przypadkowo? 28 oznacza przeciętny okres trwania cyklu, z kolei 5 symbolizuje długość przeciętnej miesiączki (obie wartości liczone w dniach).????

 

Higiena Intymna

Przy okazji tego dnia chcę zachęcić Cię do przejrzenia naszej kategorii HIGIENA INTYMNA. Znajdziesz w niej między innymi:
????????żele do higieny intymnej oparte na naturalnych składnikach
????????ekologiczne podpaski, wkładki i tampony
????????i prawdziwy hit – majtki menstruacyjne????
A poniżej przedstawiam Ci 4 WAŻNE powody????????, dla których warto w TE DNI wybrać ekologiczne produkty zamiast tradycyjnych, powszechnie dostępnych:
????????ekologiczne podpaski, wkładki i tampony produkowane są z bawełny, bambusa???? lub lnu (uprawianych ekologicznie), a nie jak większość popularnych odpowiedników z poliestru, polietylenu czy polipropylenu
????????są hipoalergiczne, nie zawierają zapachowych dodatków i superabsorbentów – te drugie mogą powodować alergie lub zakażenia dróg moczowych
????????nie są bielone chlorem❌, nie zawierają rakotwórczych dioksyn❌ i ftalanów❌
????????produkcja ekologicznych produktów do higieny intymnej angażuje mniejsze zużycie energii i wody???? i generuje mniej odpadów, a ponadto część z tych produktów jest biodegradowalna♻, dzięki czemu nie stanowi obciążenia dla środowiska????
Wiedziałaś o tym?????
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google