Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Miodunka, stan zapalny dróg oddechowych

Miodunka

Z radością informujemy, że mamy już na stanie miodunkę, o którą tak często, w ostatnim czasie pytali nasi Klienci.????
????????Możesz kupić ją u nas jako suplement diety w formie kapsułek. Teraz w specjalnej cenie – 31,53 zł za 60 kapsułek. Zawartość 1 kapsułki to 500 mg miodunki lekarskiej.

Czym jest Miodunka

????Miodunka plamista występuje prawie w całej Europie????, a jej naturalne środowisko to głównie lasy liściaste????. Z racji tego, że pięknie kwitnie od marca do maja, często uprawiana jest jako roślina ozdobna????.
????Już w wiekach średnich ziele tej rośliny było używane do leczenia kaszlu i chorób klatki piersiowej. Za ojca jej łacińskiej nazwy Pulmonaria officinalis (pulmo po łacinie oznacza płuco) uważa się Leonhart’a Fuchs’a – renesansowego lekarza i botanika. Jeszcze nasze prababcie i praprababcie???????? wykorzystywały ziele tej rośliny do leczenia stanów zapalnych dróg oddechowych.

Miodunka na stany zapalne dróg oddechowych

Teraz, w dobie skuteczniejszych leków???? i farmaceutyków????, miodunkę często stosuje się pomocniczo w leczeniu takich chorób jak nieżyt oskrzeli czy zapalenie płuc. Przyspiesza regenerację uszkodzonej tkanki płuc i pomaga w usuwaniu wydzieliny z górnych dróg oddechowych.
 
 
Powyższy tekst oczywiście nie jest żadną poradą medyczną - w razie złego samopoczucia zawsze skonsultuj się z lekarzem.
 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google