Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Morele suszone, morele niesiarkowane

9 stycznia Dzień Moreli

W taki dzień jak dzisiaj????????szczególnie mamy ochotę na słodkie przekąski????, które dodadzą nam energii????????. Najlepiej wybierać naturalne słodkości, jak najmniej przetworzone. A tak się złożyło, że właśnie dzisiaj, 9 stycznia, wypada Dzień Moreli ???? - zatem świętujemy z przytupem????????.

Suszone Morele

Suszone morele to prawdziwe bogactwo błonnika, witamin C, A, E, a także takich mikroelementów jak miedź, żelazo???? i mangan. Warto pamiętać, że zawierają dużo węglowodanów zatem super sprawdzą się jako przekąska na bliskie???? dalekie wędrówki⛰.
Oprócz zdrowej przekąski świetnie nadadzą się również do pieczonych mięs, musli czy domowych słodyczy, np. owsianych batonów. Uwielbiamy je za tę kulinarną uniwersalność❤

Morele Niesiarkowane

W naszym sklepie w kategorii MORELE SUSZONE znajdziesz same dobre, słodziutkie morele - niesiarkowane, a także te w wersji ekologicznej z takich krajów jak Turcja????????. Nie znajdziesz u nas moreli w "pięknym" złoto-pomarańczowym kolorze, który świadczy o tym, że dodano do nich konserwanty.
 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google