Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Na kleszcze, na komary

Preparaty na kleszcze i komary

Komary….???????????? Dały Ci się już we znaki w tym sezonie????? Patrząc na prognozy pogody i mając na względzie, że wilgotna aura⛈ im sprzyja, możemy już z góry założyć, że druga połowa wakacji upłynie pod znakiem znienawidzonego bzyczenia.????
Komary komarami, ale prawdziwa zmorą entuzjastów przebywania na świeżym powietrzu są w tym roku wyjątkowo wszechobecne kleszcze.???? Te maleńkie pajęczaki opanowały nie tylko lasy???????? i łąki, ale też przydomowe ogródki i miejskie parki. Trzeba naprawdę uważać i odpowiednio się zabezpieczać.⚠


Bezpieczne preparaty przeciwko kleszczom i komarom

????W ofercie naszego sklepu znajdziesz sprawdzone i przetestowane przez nas preparaty odstraszające zarówno komary jak i kleszcze. Musisz wiedzieć, że nie sprzedajemy repelentów w których składzie znajdziesz szkodliwy, chociaż skuteczny DEET – nie popryskalibyśmy naszych dzieci niczym z DEET-em☠, dlatego też nie będziemy go sprzedawać.????
Zamiast niego stawiamy na bezpieczniejszą ikarydynę ✔, którą znajdziesz m.in. w preparatach Kick The Kick i produkty na bazie naturalnych olejków eterycznych.
Wszystkie repelenty odstraszające owady, które z pewnością posłużą Ci jeszcze co najmniej do połowy października znajdziesz w naszej kategorii OSTRASZACZE OWADÓW I ZWIERZĄT????????.
Odkrywaj uroki natury bez natrętnych towarzyszy!????????

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google