Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Pasta do zębów bez fluoru

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

20 marca, obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. ????????
Odpowiednia higiena jamy ustnej może ustrzec nas przed wieloma chorobami, warto zatem poświęcić codziennie kilka minut⏰ na odpowiednie zadbanie nie tylko o zęby, ale także o dziąsła.⚠ ????Polecamy Ci szczególnie nici dentystyczne pokryte węglem aktywnym. W ostatnim czasie stały się prawdziwym hitem w kwestii dbania o higienę jamy ustnej.

Nici dentystyczne z węglem aktywnym

Węgiel aktywny znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, a nici nim pokryte nie tylko doskonale czyszczą przestrzenie międzyzębowe i zapobiegają w ten sposób kamieniowi nazębnemu, ale także usuwają plamy z powierzchni zębów, powstałe wskutek picia kawy☕, herbaty, alkoholu???? czy palenia papierosów.????

Płyn do płukania jamy ustnej

Jeśli bliska jest Ci naturalna pielęgnacja ciała???? to z pewnością pokochasz także nasze nowości do pielęgnacji jamy ustnej, takie jak pasty i płyny do płukania z dodatkiem ziołowych ekstraktów???? i olejków eterycznych. Do naszych nowości dołączyła ostatnio np. pasta z pastwinem trójpręcikowym marki Weleda. Naturalnie porastający zbocza Andów⛰ pastwin trójpręcikowy bogaty jest w garbniki, dzięki czemu wykazuje działanie ściągające i może pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych dziąseł.????

Higiena jamy ustnej

Jeżeli szukasz produktów do pielęgnacji jamy ustnej bez fluorków, laurylosiarczanu sodu, parabenów, mikroplastiku to koniecznie zaglądnij do naszej kategorii HIGIENA JAMY USTNEJ
 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google