Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Pharmovit Classic

 

pharmovit

Konsekwencja w działaniu, determinacja oraz chęć odniesienia sukcesu doprowadziła ich do miejsca, w którym są obecnie.
W swojej ofercie posiadają ponad 250 pozycji w 5 głównych liniach. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Państwu jedną z nich.

Pharmovit® Classic

Suplementy Pharmovit® Classic to zbiór najbardziej popularnych ekstraktów, witamin, minerałów czy nutrikosmetyków w możliwie najwyższych i bezpiecznych stężeniach przy zachowaniu okazyjnej ceny. Linia Classic to kontynuacja regularnej oferty Pharmovit rozbudowana o nowe wartości.

suplementy diety

Classic = Ekologia

Firma Pharmovit zdaje sobie sprawę z rosnącego problemu zanieczyszczenia środowiska. Są świadomi swojej odpowiedzialności za środowisko naturalne. Dlatego też jako cel postawili sobie wprowadzenie szeregu rozwiązań proekologicznych w swojej Firmie. Jak wiadomo, kluczowym elementem produktu, z którym w pierwszej kolejności styczność ma Klient jest opakowanie. W linii Classic znajdziecie opakowania wykonane z 100% rPETu, surowca który nie tylko nadaje się do całkowitego recyklingu, ale też wytwarzany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu.

rPET to surowiec pozyskiwany w 100% z opakowań poddanych recyklingowi. Użycie tego surowca do wyrobu butelek czy nakrętek pozwala nadać plastikowi “drugie życie”, a także zmniejszyć emisję CO2, co pozytywnie oddziałuje na środowisko naturalne.

Pharmovit® - Zawsze Czysty Skład

Produkty marki Pharmovit® Classic gwarantują w 100% czysty skład. Oznacza to, że Klienci otrzymują produkty pozbawione syntetycznych substancji wypełniających, którymi niektórzy producenci wypełniają swoje kapsułki przez niedoskonałości procesów technologicznych. Swoje produkty tworzą z substancji czynnych, bez zbędnych wypełniaczy.

pharmovit suplementy

Składniki najwyższej jakości

Do produkcji suplementów diety używają certyfikowanych składników pozyskanych od zaufanych i renomowanych dostawców takich jak Sabinsa Co., Gnosis, Kappa Bioscience czy DSM.  Zachęcamy do zapoznania się z linią Classic — na dziś jedną z najbardziej konkurencyjnych, bogatych w ofercie linii suplementów diety.  To jakość, czysty skład i przede wszystkim ekologia.

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google