Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Płyn do mycia warzyw i owoców

Czym myć warzywa i owoce?

Warzywniaki, stragany powoli zaczynają wypełniać nowalijki????, pierwsze truskawki ????????????itp. Kuszą zapachem i pięknym wyglądem, a my spragnieni witamin po zimie, rzucamy się na te wszystkie pyszności nie analizując skąd pochodzą????. Znasz to❓❓❓
Jeśli podobnie jak my z cieknącą ślinką???? patrzysz na wszystkie pierwsze wiosenne warzywa i owoce???? to koniecznie musisz mieć w swojej kuchni PŁYN DO MYCIA OWOCÓW I WARZYW ECO 500 ml od ONLY ECO.????
????To absolutny must have tej wiosny!????

 

Płyn do mycia warzyw i owoców

To w pełni bezpieczny i skuteczny koncentrat przeznaczony do codziennego mycia warzyw i owoców????. Zmywa z powierzchni skórki brud, naturalne woski, nawozy oraz niebezpieczne dla zdrowia środki chemiczne, takie jak pestycydy, herbicydy, konserwanty i metale ciężkie☠. Nie zmienia smaku i zapachu warzyw i owoców. ????
Wystarczy rozpuścić kilka kropli w misce z ciepłą wodą????, włożyć ulubione owoce lub warzywa????????, pozostawić na około 30 sekund, a następnie dokładnie opłukać i gotowe!????
????Głównym składnikiem czyszczącym Płynu do Mycia Owoców i Warzyw Eco jest surfaktyna pozyskiwana z biorafinacji rzepaku, która jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.????
Wypróbuj koniecznie i ciesz się smakami wiosny!????
 
 
 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google