Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Prezent dla żony

W trzecią niedzielę września, czyli w tym roku (2022) 18 września, obchodzony będzie Dzień Doceniania Żony.

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach „Żony” nie mają łatwo. Oprócz pracy zawodowej, która zajmuje co najmniej 1/3 dnia, to na nich w większości spoczywa opieka nad domem, dziećmi i ogólnym ogarnianiem rzeczywistości. Chociaż w ostatnich latach panowie coraz częściej aktywnie uczestniczą w życiu rodzinnym, to jednak zdecydowanie odczuwają nadmiar obowiązków, gdy nagle muszą z przyczyn wyższych zastąpić swoje partnerki w codziennym życiu.

Wyraź wdzięczność

Dlatego jako przedstawicielka Żon, myślę, że fajnie byłoby gdyby mężowie doceniali żony codziennie, nie tylko z okazji Dnia Doceniania Żon. Czasem wystarczy zwykłe „dziękuję”, „doceniam, że to zrobiłaś”, „jestem Ci bardzo wdzięczny”. Albo drobny, zdrowy upominek, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej.

Prezenty dla żon w marketbio.pl

Ważne jest to, żeby Żony same miały świadomość jak wielką pracę wykonują i umiały się za to też docenić, czasem poprosić o pomoc, oddelegować część spraw, nagradzać się za wykonane zadania, trochę się porozpieszczać. W MarketBio.pl znajdziesz mnóstwo inspiracji na takie drobne nagrody, podarunki.

 

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google