Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Śniadanie Europejskie

Europejski Dzień Śniadania

24 kwietnia będziemy obchodzić Europejski Dzień Śniadania.???????? To takie święto, które ma przypomnieć Europejczykom, jak ważnym posiłkiem w ciągu dnia jest śniadanie. ???? A my korzystając z tej okazji, chcemy zachęcić Cię do jedzenia śniadania na trawie.???? Wiadomo, że większość pracujących osób nie może sobie w tygodniu pozwolić na taki luksus????????‍♀️, ale możliwe, że uda Ci się to przynajmniej w któryś dzień wolny od pracy.????

Co nam daje śniadanie na trawie?

????Co dzięki temu zyskasz?:
????????kontakt z naturą???????? – śniadanie na trawie to doskonała okazja do kontaktu z przyrodą i relaksu na świeżym powietrzu. Współczesne życie, zwłaszcza w mieście, często nas od tego oddala, warto więc wykorzystać ten posiłek, aby zrelaksować się wśród zieleni i pięknego otoczenia????
????????zwiększenie energii ????????– śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, który pozwala nam na uzupełnienie energii po nocy i przygotowanie organizmu do dalszych działań. Jedzenie tego posiłku na trawie pozwala nam cieszyć się nie tylko pożywnymi produktami, ale dodatkowo pobudza nasz organizm dzięki działaniu słońca☀
????????radość z jedzenia???? – jedzenie na świeżym powietrzu często zwiększa naszą radość z jedzenia i sprawia, że smaki są bardziej intensywne i przyjemne. Śniadanie na trawie może więc stać się nie tylko korzystnym dla zdrowia posiłkiem, ale również przyjemnym doświadczeniem dla zmysłów????
????????oderwanie od rutyny⏰ – śniadanie na trawie to także okazja do przerwy od codziennych obowiązków i rutyny, pracy, nauki

Pasty kanapkowe

A że pogoda coraz bardziej sprzyja☀???? warto to wykorzystać. W naszym sklepie znajdziesz same zdrowe pyszności, które możesz zabrać na śniadaniowy piknik. Polecamy Ci szczególnie naszą kategorię PASTY KANAPKOWE, SMAROWIDŁA, w której znajdziesz m.in.:
????????pasty kanapkowe – wytrwane i słodkie – te drugie idealne do maślanego croissanta????
????????pasztety zarówno mięsne jak i wegańskie????
????????paprykarze
????????smalczyki
Możesz nimi nie tylko smarować chleb????, bułki, krakersy, ale też maczać w nich warzywa pokrojone w słupki????, twarde sery????, czy paluszki grissini.
 
 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google