Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Yerbador Premium Quality Yerba Mate

yerbador

 

Yerbador tworzy wielu etapowe “tango” wytworzenia , gdzie natura i biologiczna czystość zlewa się z kunsztem zbiorów i leżakowania. Nasz produkt posiada certyfikat ECO Cert a także Organic Brasil i jest w pełni bezglutenowy. Yerbador to najwyższa jakość 100 % susz z liści, bez łodyg, suszony bez dymu. Dodatkowo produkujemy ręcznie ceramiczne naczynia Matero by Yerbador. Ceramika daje przewagą nad tykwą ze względu na możliwość higieny naczynia. Oferujemy także produkowaną przez nas Bombilla ( czyt. Bombja ) w kolorze złotym ze stali nierdzewnej Bombilla by Yerbador.

 

Yerbador Mate Premium Quality, to najwyższej jakości 100% susz ostrokrzewu paragwajskiego. Skomponowaliśmy go z wyselekcjonowanych liści bez łodyg. Precyzja oraz proces suszenia i dwuletniego leżakowania, po siedmiu latach od wykiełkowania, oferuje Państwu słodki i delikatny aromat, jednak przenikliwy smak - cechy które wyróżniają doskonały napar. Opisane połączenie, przywołuje autochtoniczne tango aromatu i smaku, dzięki pielęgnowanej tradycji procesu tworzenia Yerba Mate.

 

Od jak dawna istnieje marka YERBADOR i kto ją stworzył i dlaczego?

Nasza genewska spółka Orotal Comodities Trading SA stworzyła brand Yerbador w 2020 roku z zamiarem ogólno europejskiej dystrybucji najwyższej jakości yerba mate która będzie ponad dziedziną konkurencji.

 

Co charakteryzuje produkty marki YERBADOR? Co wyróżnia produkty z gamy marki YERBADOR spośród innych dostępnych na rynku?

Nasz produkt wyróżnia od innych to, że jest w stu procentach organiczny oraz przy tym najwyższej jakości, zapakowany jest w bardzo eleganckie i estetyczne opakowanie, posiada wszelkie certyfikacje, ponadto dzięki działaniom naszego działu marketingowego nasz produkt jest polecany przez wiele gwiazd, podpisaliśmy także umowy z największymi wydawcami mediowymi w Polsce (Onet, Axel Springer, Grupa Wirtualna Polska, Polsat Media oraz interia) co w znacznym stopniu zwiększa i będzie zwiększać sprzedaż. Posiadamy także największy Fanpage yerbamate na facebooku w Polsce.

Co wpływa na cenę produktów YERBADOR?

Na cenę produkty wpływa doskonała i najwyższa jakość naszego naparu który suszony jest bez dymu, samym gorącym powietrzem a następnie poddany kilku letnio leżakowany, na cenę wpływa również kunszt wykonania wszystkich naszych produktów tj. (ręcznie robiona ceramika), nasz produkt zapakowany jest w sterylną hermetyczną tubę.

Jak wygląda dostępność produktów YERBADOR w ciągu roku? Z którymi produktami może być problem z dostępnością i w jakim okresie roku?

Nasz produkt jest dostępny cało rocznie, jedynie przy kilkutysięcznych zamówieniach okres oczekiwania to ok. 1,5 miesiąca.

Jakie są plany firmy odnośnie powiększania asortymentu lub ulepszania obecnego asortymentu?

Na obecną chwilę produkty sprzedają się znakomicie jednak w przyszłości planujemy dodanie smakowych linii produktowych.

Czy są plany ekspansji na inne rynki świata czy tylko skupienie się na obecnym rynku?

Już w chwili obecnej wysyłamy nasz produktu do klientów detalicznych mieszkających poza granicami polski, w najbliższym czasie mamy także w planie otwarcie naszego Niemieckiego oddziału.

Czy mają Państwo informację od klienta, że jakiś produkt pozytywnie na niego wpłynął? Jeśli tak to który produkt i w jaki sposób pozytywnie wpłynął na klienta?

Każdego dnia dostajemy ogrom pozytywnych opinii na temat dobrego wpływu naszego produktu na klientów, ponadto gwiazdy reklamujące nasz produkt dostają wiele pozytywnych komentarzy oraz wiadomości odnoszących się optymistycznie na temat naszego produktu, klienci wręcz są wdzięczni że dzięki nim poznali nasze produkty!

Który z produktów YERBADOR cieszy się największą popularnością?

Obecnie największą popularnością cieszą się nasze Zestawy Prezentowe, które zawierają wszystkie niezbędne produkty do uczestniczenia w rytuale parzenia naparu.

Jakie pytania najczęściej zadają klienci i co Państwo na nie odpowiadają?

Najczęściej zadawanym pytaniem jest pytanie czy wysyłamy nasze produkty poza granice polski - co oczywiście robimy codziennie.

 

Fani polecają Yerbador, m.in. najpopularniejsza osoba w Polsce na TikToku @Mamanaobrotach! : Klaudia Klimczyk

mamanaobrotach

 

Dagmara Każmierska z popularnego programu Królowe Życia

Dagmara Kazimierska

 

 

 

Stworzone w serwisie interankiety
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google