Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Żel pod prysznic, naturalne kosmetyki do kąpieli

14 czerwca Międzynarodowy Dzień Kąpieli

14 czerwca, będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kąpieli.???????? Trzeba przyznać, że w ostatnich latach kąpiele w wannie nie są za bardzo na fali.???? Przeciwnicy tej metody mycia argumentują to ekonomią????, ekologią???? i ryzykiem chorób lub infekcji i często te argumenty są spójne i sensowne.????
????Dziś chcemy Cię jednak zachęcić, żeby nie rezygnować całkowicie z kąpieli w wannie, ale dawkować ją sobie w umiarkowanej częstotliwości w zależności od swoich potrzeb.

Relaks w wannie

Poniżej znajdziesz 5 ważnych powodów, dlaczego warto czasem pozwolić sobie na tę odrobinę luksusu????????:
????????relaks i redukcja stresu. Kąpiel to doskonały sposób na odprężenie po ciężkim dniu. Ciepła woda i spokojna atmosfera pomogą Ci wyciszyć ciało i umysł. Dolej kilka kropel aromatycznych olejków eterycznych o uspokajającym działaniu i odpłyń do krainy spokoju.????????‍♀️
????????lecznicze działanie na mięśnie i stawy. Ciepła woda może pomóc w rozluźnieniu spiętych mięśni, zmniejszeniu bólu i sztywności stawów. Kąpiel może być szczególnie korzystna dla osób z dolegliwościami takimi jak bóle pleców, zapalenie stawów czy stłuczenia.
????????poprawa krążenia????. Kąpiel w wannie może pomóc w rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększeniu przepływu krwi, co przyczynia się do poprawy krążenia. To z kolei może mieć pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia i samopoczucia.
????????oczyszczenie skóry. Kąpiel w wannie to świetny sposób na oczyszczenie skóry. Ciepła woda pomaga otworzyć pory, co ułatwia usuwanie zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Dodatkowo, można użyć łagodnych produktów do kąpieli, które pomogą nawilżyć skórę i nadać jej zdrowy wygląd.
????????czas dla siebie⏲. Włącz ulubioną muzykę????, zapal świece????, poczytaj książkę???? – zrób coś tylko dla siebie i zadbaj o swoją równowagę emocjonalną????????‍♂️.

Naturalne kosmetyki do mycia i kąpieli

W naszym sklepie znajdziesz idealne produkty do stworzenia domowego SPA w swojej łazience. Pozwolą Ci poczuć się naprawdę wyjątkowo i pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i zdrowie. ????????
????Wybierz swoje ulubione produkty z kategorii KĄPIEL I PRYSZNIC
No to chlup????! Zanurz się w krainie relaksu!????????
 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google