Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

4 książki Ks. Piotra Pawlukiewicza: Becz i Dzwoń Dzwoneczkiem + Z Braku Rodzi Się Lepsze...Wywiad Strumyk + Czarny Humor + O Miłości

 • Dostępność taka jak poniższych składników Dostępność taka jak poniższych składników

W zestawie:

 • 190,46 zł 150,32 zł
Dodaj do ulubionych produktów

Becz i Dzwoń Dzwoneczkiem

ks. Piotr Pawlukiewicz dokonał prawdziwego przełomu wprowadzając na polską ambonę język obrazowy, żywy, bliski odbiorcom, z jednej strony pełen inteligentnego poczucia humoru, a z drugiej wzruszający do łez. Jego retorykę wyróżniała rzadko spotykana u kaznodziejów umiejętność mówienia wprost do serca. Doktor i wykładowca homiletyki. Autor popularnych publikacji o tematyce miłości i płciowości. Warszawiak z krwi i kości. Zmarł w marcu 2020 r. w wieku 60 lat. Przez wiele lat zmagał się z chorobą Parkinsona.

Książkę polecają:

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy trzeba przeprosić żonę i przywiązać się do kaloryfera, dlaczego należy chwalić męża, jak smakuje wojskowa kanapka z tytoniem od ojca i czego bał się ksiądz Piotr Pawlukiewicz przed moim ślubem – koniecznie sięgnij po tę książkę! Ale uprzedzam, być może po tej lekturze czeka cię poważny remont w życiu. Zaryzykuj, przeczytaj, nie pożałujesz!

Małgorzata Kożuchowska

Ksiądz Piotr wielokrotnie wyciągał mnie z otchłani mego grzechu i głupoty, wydobywał na brzeg niczym ratownik topielca, któremu uratowano życie. Teraz, kiedy zjednoczył się z Najwyższym, często proszę go o pomoc i wstawiennictwo, bym potrafił zrozumieć to, czego nie potrafię ogarnąć i co nie jest we mnie jasne. Książka Becz i dzwoń dzwoneczkiem stanowi dla mnie kolejną możliwość spotkania z księdzem Piotrem.

Tadeusz Chudecki

Tytuł: Becz i Dzwoń Dzwoneczkiem

Autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz

Ilość stron: 232 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 125 x 195 mm

ISBN: 978-83-960305-0-4

 

Z Braku Rodzi Się Lepsze...Wywiad Strumyk

Jedyna autobiografia ks. Piotra Pawlukiewicza.

Ks. Piotr Pawlukiewicz to legenda kaznodziejstwa. Na jego kazaniach wychowały się pokolenia. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Akademii Papieskiej w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor kilkunastu książek i współautor bestselleru Czarny humor. Głosił rekolekcje w wielu miastach w Polsce i za granicą. Jego przesłanie "Świat potrzebuje ludzi, którzy robią to, co ich ożywia" dało początek marce RTCK.

Tytuł: Z Braku Rodzi Się Lepsze...Wywiad Strumyk

Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz w rozmowie z Renata Czerwicką

Ilość stron: 185 

Oprawa: miękka

Format: 15 x 22,5 cm

ISBN: 978-83-66523-29-6

 

Czarny Humor czyli o kościele na wesoło

Bądźmy poważni? i pośmiejmy się z siebie.
ks. Piotr Pawlukiewicz

Czarny humor to zbiór anegdot, żartów i zabawnych historii z życia księży, parafii, z wizyt duszpasterskich, ślubów, pogrzebów i wszelkich ?kościelno-parafialnych? okoliczności, w których nie trudno o komiczne wpadki. 

To lektura, przy której (gwarantujemy!) będziesz płakać ze śmiechu. 

To żywy dowód, że Kościół tworzą normalni ludzi, którym śmieszne sytuacje, gafy i przejęzyczenia zdarzają się bardzo często. I wbrew opinii wielu, okazuje się, że poczucie humoru i dystans do siebie w Kościele są równie ważne jak modlitwa czy pracowitość. 

Najciekawsze tego typu historie specjalnie dla Ciebie opowiedzieli: legenda polskiego kaznodziejstwa - ks. Piotr Pawlukiewicz i jego serdeczny przyjaciel - ks. Bogusław Kowalski. 

Książka jest zbiorem najciekawszych anegdot z kultowych nagrań z serii ?Czarny humor?, uzupełnionym o nowe, niepublikowane wcześniej historie. 

Niech radość będzie z Tobą.

Tytuł: Czarny Humor czyli o kościele na wesoło

Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Bogusław Kowalski

ISBN: 978-83-66523-37-4

Ilość stron: 160

Oprawa: miękka

 

O miłości

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz jak nikt przed nim potrafił mówić o miłości. Jego słowa zmuszały do zastanowienia się nad naszymi relacjami, umacniały je i cementowały. Nierzadko dawały też motywację, by na nowo o nie zawalczyć lub pracować nad ich uzdrowieniem. Teraz w osobistych i jak zwykle nieco humorystycznych słowach, po raz pierwszy publikowanych, tłumaczy to chyba najbardziej skomplikowane, ale i najważniejsze w życiu uczucie.

Przyjaźń, zakochanie, narzeczeństwo, małżeństwo, rodzicielstwo – większość z nas choć raz doświadczyła którejś z tych rzeczywistości. Każda z nich ma swoje jaśniejsze i ciemniejsze strony. W żadnej relacji nie można spocząć na laurach. W każdej zadajemy sobie mnóstwo pytań. Kim powinna być żona dla męża, a kim mąż dla żony? Jaka jest rola przyjaciół? Kiedy się kocha? Skąd wiadomo, że dobrze wybraliśmy? I dlaczego czasem warto się od siebie odsunąć?

Tytuł: O miłości

Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz

Oprawa: twarda

Ilość stron: 255 

ISBN: 978-83-240-6259-1

 

 • Kod producenta: 0089967935303
 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 0000046495

Recenzje

::
Recenzja niezweryfikowana
02-11-2022

Świetne książki, czarny humor znakomity, polecam :)

Nasze atuty

 • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
 • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
 • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
 • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
 • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów my best pharm)
 • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
 • Płatności: przelew, PayU, pobranie, na miejscu (kartą lub gotówką) 
 • Niskie ceny produktów, dużo promocji
 • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
 • Duży wybór (ponad 7000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
 • Ciągły rozwój, dużo nowości
 • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karobprzecier pomidorowy)
 • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google