Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Torebki

Obniżka
Herbatka na Dobranoc BIO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka na Dobranoc BIO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
13,49 zł
26,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Bez Dodatków ENGLISH BREAKFAST 25 Saszetek - Basilur
Dostępność

Herbata Czarna Bez Dodatków ENGLISH BREAKFAST 25 Saszetek - Basilur

Data min. trwałości: 2028/04/01
13,59 zł
0,54 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Zielona Sencha 25 Saszetek (37,5 g ) - Basilur
Dostępność

Herbata Zielona Sencha 25 Saszetek (37,5 g ) - Basilur

Data min. trwałości: 2028/04/01
13,69 zł
0,55 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
13,89 zł
30,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka HAPPY FARMING BIO 34 g (17x 2 g) - YOGI TEA
Dostępność

Herbatka HAPPY FARMING BIO 34 g (17x 2 g) - YOGI TEA

Data min. trwałości: 2028/10/31
13,89 zł
40,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g -  Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,98 zł
41,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Imbirowa Bio 30,6 g (17x 1,8 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Imbirowa Bio 30,6 g (17x 1,8 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/07/31
13,98 zł
46,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbata Czarna Earl Grey Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Czarna Earl Grey Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2027/12/01
14,03 zł
35,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Na Sen Bio (17x 1,8 G) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Na Sen Bio (17x 1,8 G) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,09 zł
46,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna Ekspresowa UVA w Saszetkach 50 g (25x 2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Czarna Ekspresowa UVA w Saszetkach 50 g (25x 2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2028/02/26
14,09 zł
0,56 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dobry Humor Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dobry Humor Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
14,19 zł
28,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona Sencha Ekspresowa Bio 30 g (20x 1,5 g) - Lebensbaum
Dostępność

Herbata Zielona Sencha Ekspresowa Bio 30 g (20x 1,5 g) - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/02/28
14,39 zł
47,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,49 zł
36,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/10/31
14,59 zł
38,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Mango Chai Bio 34 g (17x 2 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Mango Chai Bio 34 g (17x 2 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,59 zł
42,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Dla Kobiet Energia Bio 30,6 g (17x 1,8 g) Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/01/31
11,61 zł
37,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Owocowa STRAWBERRY i RASPBERRY 25 Saszetek - Basilur
Dostępność

Herbatka Owocowa STRAWBERRY i RASPBERRY 25 Saszetek - Basilur

Data min. trwałości: 2028/02/25
14,69 zł
0,59 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops