Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Torebki

Obniżka
Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Herbata Czarna Bezteinowa Fair Trade Bio 50 g (20x 2,5 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Czarna Bezteinowa Fair Trade Bio 50 g (20x 2,5 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2028/04/13
12,82 zł
25,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,29 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbatka Rooibos Bio (20x 2 g) 40 g - Clipper
Dostępność

Herbatka Rooibos Bio (20x 2 g) 40 g - Clipper

Data min. trwałości: 2028/07/25
11,04 zł
27,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbaty BIO Your Wellness 24 g (12x 2 g) - English Tea Shop
Dostępność

Herbaty BIO Your Wellness 24 g (12x 2 g) - English Tea Shop

Data min. trwałości: 2028/09/26
36,99 zł
154,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona z Truskawką Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Zielona z Truskawką Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2027/11/25
16,89 zł
42,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Biała Pomarańczowa Bio 34 g (20x 1,7 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Biała Pomarańczowa Bio 34 g (20x 1,7 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2028/02/13
15,39 zł
45,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Biała z Maliną Bio 34 g (20x 1,7 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Biała z Maliną Bio 34 g (20x 1,7 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2028/08/24
16,39 zł
48,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Holiday White Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop
Dostępność

Herbata Holiday White Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop

Data min. trwałości: 2027/05/08
41,99 zł
174,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Holiday Green Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop
Dostępność

Herbata Holiday Green Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop

Data min. trwałości: 2027/05/02
41,99 zł
174,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
14,79 zł
29,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g -  Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,98 zł
41,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Rose Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Rose Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/03/31
15,69 zł
46,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka na Trawienie Bio (17x 1,8 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka na Trawienie Bio (17x 1,8 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,49 zł
51,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops