Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Bakalie - owoce suszone, orzechy, owoce liofilizowane, migdały w marketbio

Jagody Goji Suszone 1 kg - Targroch
Dostępność

Jagody Goji Suszone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
53,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,99 zł
8,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
24,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane 1 kg - Targroch
Dostępność

Migdały Blanszowane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
61,99 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzeszki Piniowe Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzeszki Piniowe Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/10
51,99 zł
26,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Figi Suszone Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Figi Suszone Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/10/29
74,81 zł
7,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta Niesłodzona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Niesłodzona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/23
137,99 zł
13,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Migdałowe Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Migdałowe Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
66,99 zł
11,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Jagody Inkaskie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Jagody Inkaskie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/22
95,38 zł
9,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/08/03
72,78 zł
7,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 1 kg - Big Nature
Dostępność

Migdały 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/20
61,99 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Migdały Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/03
76,99 zł
7,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/01/31
97,89 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Połówki 500 g - Big Nature
Dostępność

Orzechy Nerkowca Połówki 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
34,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Całe 1 kg - Planteon
Dostępność

Orzechy Nerkowca Całe 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/30
47,68 zł
4,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Nieprażone 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Orzechy Nerkowca Nieprażone 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/01/31
30,75 zł
6,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Prażone Blanszowane Bio 350 G Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Prażone Blanszowane Bio 350 G Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
59,99 zł
17,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Figi Suszone Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/28
39,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Łuskane Surowe Niesolone Całe 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pistacje Łuskane Surowe Niesolone Całe 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/30
42,99 zł
17,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Medjoul Królewskie 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Daktyle Medjoul Królewskie 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Połówki 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Orzechy Nerkowca Połówki 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/07/31
43,67 zł
4,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/16
37,99 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops