Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Bakalie - owoce suszone, orzechy, owoce liofilizowane, migdały w marketbio

Morele Suszone Ciemne 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Morele Suszone Ciemne 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
47,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mango Suszone Bio 1 kg - Biolife
Dostępność

Mango Suszone Bio 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/06/25
78,78 zł
7,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Pekan Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Pekan Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
38,99 zł
13,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśnie Suszone 500 g - Targroch
Dostępność

Wiśnie Suszone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
38,89 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mango Suszone Plastry BIO 1 kg - Batom
Dostępność

Mango Suszone Plastry BIO 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2027/02/28
65,77 zł
6,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
152,99 zł
15,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 500 g - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/18
48,99 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Pekan Bio 300 g - Batom
Dostępność

Orzechy Pekan Bio 300 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/01/10
39,57 zł
13,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bio 400 g - BioLife
Dostępność

Morele Suszone Bio 400 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/30
35,98 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/05/29
13,48 zł
22,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Owoc 1 kg - Planteon
Dostępność

Morwa Biała Owoc 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/31
38,99 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 450 g - Big Nature
Dostępność

Migdały 450 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
34,85 zł
7,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta Niesłodzona Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Niesłodzona Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/23
59,99 zł
15,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Prażone Solone 250 g Targroch
Dostępność

Pistacje Prażone Solone 250 g Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasztany Jadalne Suszone Obrane Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasztany Jadalne Suszone Obrane Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/30
59,33 zł
5,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Połówki 1 kg - Big Nature
Dostępność

Orzechy Nerkowca Połówki 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/08/31
48,96 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/24
36,99 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Słodzona Cukrem Trzcinowym Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Żurawina Słodzona Cukrem Trzcinowym Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/04
68,79 zł
6,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
17,09 zł
11,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 1 kg Obrane - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 1 kg Obrane - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
97,99 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,99 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops