Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Bakalie - owoce suszone, orzechy, owoce liofilizowane, migdały w marketbio

Pistacje Prażone i Solone Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Pistacje Prażone i Solone Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
42,99 zł
14,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Malina Suszona 100 g - Becla
Dostępność

Malina Suszona 100 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/07/22
29,04 zł
29,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Łuskane Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Pistacje Łuskane Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
47,99 zł
31,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Suszone Bez Dodatku Cukru 250 g - Simpatiko
Dostępność

Śliwki Suszone Bez Dodatku Cukru 250 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/06/24
19,09 zł
7,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Migdałowe Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian
Dostępność

Płatki Migdałowe Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,89 zł
10,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
37,99 zł
10,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital
Dostępność

Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/09/10
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/08/03
36,72 zł
7,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mango Suszone Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Mango Suszone Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
12,29 zł
12,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Suszone Bez Pestek 1 kg -  Big Nature
Dostępność

Daktyle Suszone Bez Pestek 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/01
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Figi Suszone 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/28
34,48 zł
3,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzika Róża Proszek BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Dzika Róża Proszek BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/12/31
56,89 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Figi Suszone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/28
14,79 zł
9,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/30
37,68 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśnie Bez Pestek Suszone Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Wiśnie Bez Pestek Suszone Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
55,99 zł
14,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśnie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Wiśnie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
110,98 zł
11,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,69 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone Niesolone Połówki 1 kg - Big Nature
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone Niesolone Połówki 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/07
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały w Czekoladzie Keto z Olejem MCT Bio 70 g - Cocoa
Dostępność

Migdały w Czekoladzie Keto z Olejem MCT Bio 70 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/03/23
19,79 zł
28,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rodzynki Sułtanki Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta 1 kg - Big Nature
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
35,68 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
21,99 zł
5,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta Niesłodzona Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Niesłodzona Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
16,69 zł
16,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops