Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Bakalie - owoce suszone, orzechy, owoce liofilizowane, migdały w marketbio

Mango Suszone Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Mango Suszone Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
69,58 zł
8,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca 500 g - Big Nature
Dostępność

Orzechy Nerkowca 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
38,99 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Płatki 1 kg - Targroch
Dostępność

Migdały Płatki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
54,44 zł
5,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Prażone i Solone Bio 700 g - Bio Planet
Dostępność

Pistacje Prażone i Solone Bio 700 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
90,75 zł
12,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone 400 g - Big Nature
Dostępność

Figi Suszone 400 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
26,99 zł
6,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Prażone Migdały z Ksylitolem i Cynamonem 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Prażone Migdały z Ksylitolem i Cynamonem 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/02
13,39 zł
13,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Goji Suszone 250 g - Targroch
Dostępność

Jagody Goji Suszone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
18,69 zł
7,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Goji Suszone Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Jagody Goji Suszone Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/10
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzika Róża Liofilizowana w Proszku EKO 70 g - Dary Natury
Dostępność

Dzika Róża Liofilizowana w Proszku EKO 70 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/01/03
22,99 zł
32,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duże Chrupiące Owoce Mango i Truskawka 140 g - Mixit
Dostępność

Duże Chrupiące Owoce Mango i Truskawka 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/24
49,99 zł
35,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
33,99 zł
17,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Słodzona Cukrem Trzcinowym Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Żurawina Słodzona Cukrem Trzcinowym Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/04
38,99 zł
9,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiące Owoce i Orzechy w Czekoladzie Choco Lyo 180 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Owoce i Orzechy w Czekoladzie Choco Lyo 180 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/26
25,99 zł
14,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone BIO 500 g - Batom
Dostępność

Figi Suszone BIO 500 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
38,86 zł
7,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Berberys Owoc 500 g - Planteon
Dostępność

Berberys Owoc 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/30
57,99 zł
11,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Blanszowane Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Orzechy Laskowe Blanszowane Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/01/28
113,99 zł
11,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Mocy Kakao i Nuta Pomarańczy 65 g - Kubara
Dostępność

Kulki Mocy Kakao i Nuta Pomarańczy 65 g - Kubara

Data min. trwałości: 2027/08/17
8,69 zł
13,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Inkaskie Suszone Bio 400 G - Bio Planet
Dostępność

Jagody Inkaskie Suszone Bio 400 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/22
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Migdałowe 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Migdałowe 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/16
21,99 zł
8,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Suszona BIO 250 g - Batom
Dostępność

Morwa Biała Suszona BIO 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/03/31
21,47 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops