Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta Ketogeniczna produkty do diety Keto w marketbio

Migdały Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/05
24,33 zł
6,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,99 zł
8,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/21
12,29 zł
6,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Brazylijskie Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Brazylijskie Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/03/30
26,99 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
7,89 zł
2,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Brazylijskie Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Brazylijskie Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/28
57,99 zł
16,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 75 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 75 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/05
17,09 zł
22,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Włoskie Bio 100 G - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 100 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/29
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Kokosowy Virgin Bio 200 ml - Bio Planete
Dostępność

Olej Kokosowy Virgin Bio 200 ml - Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/11/30
22,99 zł
11,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,19 zł
13,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops