Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta Ketogeniczna produkty do diety Keto w marketbio

Obniżka
Kakao Ziarna Surowe Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Ziarna Surowe Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/01
44,99 zł
22,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika
Dostępność

Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/22
23,99 zł
6,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Bio Organic Diet Spaghetti 300 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Spaghetti 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,52 zł
2,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES

Data min. trwałości: 2027/06/17
6,79 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity Ketolytes w Proszku Owoce Leśne 200 g - Beketo
Dostępność

Elektrolity Ketolytes w Proszku Owoce Leśne 200 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/05/31
73,09 zł
36,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Keto z Olejem MCT Bez Dodatku Cukru Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Keto z Olejem MCT Bez Dodatku Cukru Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/06/29
11,88 zł
29,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Bio Organic Diet Fettuccine 300 g Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Fettuccine 300 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/12
8,98 zł
2,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tuńczyk w Oleju Roślinnym Kawałki 170 g (120 g) - Kier
Dostępność

Tuńczyk w Oleju Roślinnym Kawałki 170 g (120 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/19
6,67 zł
5,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
35,98 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały w Czekoladzie Keto z Olejem MCT Bio 70 g - Cocoa
Dostępność

Migdały w Czekoladzie Keto z Olejem MCT Bio 70 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/03/23
19,79 zł
28,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Kokosowy Coconut Milk Bio 400 ml Terrasana
Dostępność

Napój Kokosowy Coconut Milk Bio 400 ml Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/13
11,84 zł
2,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorowany Olej do Gotowania i Smażenia Bio 1 l - Bio Planete
Dostępność

Dezodorowany Olej do Gotowania i Smażenia Bio 1 l - Bio Planete

Data min. trwałości: 2028/01/31
38,99 zł
3,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sardynki w Oleju Słonecznikowym 125 g (90 g) - Kier
Dostępność

Sardynki w Oleju Słonecznikowym 125 g (90 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/12/31
4,72 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Collagen Creamer 300 g - Diet Food
Dostępność

Collagen Creamer 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/08/04
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Spaghetti BIO 320 g  - BeKeto
Dostępność

Makaron Konjac Spaghetti BIO 320 g - BeKeto

Data min. trwałości: 2027/02/28
13,58 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Pecan Łuskane 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Pecan Łuskane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
96,99 zł
9,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
Sezamki bez dodatku cukru 27 g - Naura
Dostępność

Sezamki bez dodatku cukru 27 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/03/31
1,98 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bio Keto Granola 200 g - Diet-Food
Dostępność

Bio Keto Granola 200 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/06/15
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
12,29 zł
2,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Macadamia Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
34,99 zł
17,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops