Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta Ketogeniczna produkty do diety Keto w marketbio

Olej Kokosowy MCT  Proszku 300 g - Diet Food
Dostępność

Olej Kokosowy MCT Proszku 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/08/09
97,32 zł
32,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Bio Organic Diet Noodles 300 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Noodles 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,68 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Erytrytol 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/11
26,29 zł
2,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polecamy! Ketchup Bez Dodatku Cukru BIO 470 g - Ekowital
Dostępność

Polecamy! Ketchup Bez Dodatku Cukru BIO 470 g - Ekowital

Data min. trwałości: 2028/08/06
9,63 zł
2,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Suchy Makaron Konjac Spaghetti 80 g - Diet-Food
Dostępność

Suchy Makaron Konjac Spaghetti 80 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/23
9,99 zł
12,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Angel Hair Bio 385 g (300 g) -  Better Than Foods
Dostępność

Makaron Konjac Angel Hair Bio 385 g (300 g) - Better Than Foods

Data min. trwałości: 2027/08/04
7,99 zł
2,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Jajowata Łuska Mielona 1 kg - Planteon
Dostępność

Babka Jajowata Łuska Mielona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/07
54,99 zł
5,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Energia do Kawy (Kawa Kuloodporna) 300 g - Palce Lizać
Dostępność

Energia do Kawy (Kawa Kuloodporna) 300 g - Palce Lizać

Data min. trwałości: 2027/06/27
49,58 zł
16,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Kokosowy Bezwonny (Rafinowany) Bio 1 l - Batom
Dostępność

Olej Kokosowy Bezwonny (Rafinowany) Bio 1 l - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/25
35,99 zł
3,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Plastry Kokosowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Plastry Kokosowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/22
6,77 zł
6,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Energia do Kawy (Kawa Kuloodporna) 500 g - Palce Lizać
Dostępność

Energia do Kawy (Kawa Kuloodporna) 500 g - Palce Lizać

Data min. trwałości: 2027/09/27
89,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Bio 500 g - Ghee Easy
Dostępność

Masło Klarowane Bio 500 g - Ghee Easy

Data min. trwałości: 2028/07/03
76,98 zł
15,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Smalec Gęsi 720 ml - Desmal (COLD)
Dostępność

Smalec Gęsi 720 ml - Desmal (COLD)

Data min. trwałości: 2027/05/31
65,99 zł
9,17 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleko Kokosowe Bio 400 ml - Clearspring
Dostępność

Mleko Kokosowe Bio 400 ml - Clearspring

Data min. trwałości: 2027/10/01
14,98 zł
3,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Keto Matcha Latte MCT 300 g - Diet-Food
Dostępność

Keto Matcha Latte MCT 300 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2026/12/10
61,99 zł
20,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tahina (Pasta Sezamowa) Bio 500 g - Terrasana
Dostępność

Tahina (Pasta Sezamowa) Bio 500 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/05/10
32,99 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops