Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Bakalie dla dzieci – pyszne i zdrowe przekąski w oryginalnej formie

Obniżka
Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2027/09/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/12
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,17 zł
10,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/06
6,98 zł
27,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/22
6,78 zł
27,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops