Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kaszki dla dzieci i niemowląt

Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle
Dostępność

Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/20
15,56 zł
6,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki
Dostępność

Kaszka Jaglana Bio 200 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Orkiszowa Bio 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/12
12,24 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio
Dostępność

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/29
14,99 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops