Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kaszki dla dzieci i niemowląt

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio
Dostępność

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/29
14,99 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids
Dostępność

Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,37 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/10
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant Ryżowa 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Ryżowa 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/06/26
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Jaglana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/23
9,44 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops