Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki dla Dzieci

Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka
Dostępność

Pianka do Mycia Buzi, Rączek i Ciała 250 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/10/31
17,19 zł
6,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowy Plusk 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Balonowa Kąpiel 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Balonowa Kąpiel 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Balonowa Piana 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Balonowa Piana 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/04/30
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli Arbuzowa Przygoda 500 ml - SYLVECO Dla Dzieci 3+

Data min. trwałości: 2028/03/31
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med
Dostępność

Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/04/30
25,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płyn do Płukania Jamy Ustnej Gum Health 500 ml - BIOMED
Dostępność

Płyn do Płukania Jamy Ustnej Gum Health 500 ml - BIOMED

Data min. trwałości: 2028/08/31
27,99 zł
5,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med
Dostępność

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/06/30
14,13 zł
4,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+
Dostępność

Płyn do Kąpieli z Pianą BORÓWKA 500 ml - SYLVECO dla dzieci 3+

Data min. trwałości: 2027/05/31
20,74 zł
4,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka
Dostępność

Żel Myjący Dla Dzieci Łagodny Dla Skóry 300 ml - Ziajka

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,99 zł
4,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja
Dostępność

Naturalny Żel do Higieny Intymnej 400 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/03/31
15,24 zł
3,81 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops