Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Odżywki do włosów w marketbio.pl

Odżywka do Włosów Suchych i Matowych Octowa Ekspresowa w Sprayu 200 ml - Barwa

ODŻYWKA DO WŁOSÓW OCTOWA EKSPRESOWA W SPRAYU Nabłyszczająca. Do włosów suchych i matowych. Odżywka zainspirowana tradycyjnymi, domowymi zabiegami płukania włosów octem jabłkowym, który przywraca włosom naturalny blask i zdrowy wygląd. Receptura czerpie drogocenne właściwości octu jabłkowego wraz z maceratami owoców moreli, jabłka i brzoskwini. Zawarty hydrolizat jedwabiu ułatwia rozczesywanie i redukuje elektryzowanie się włosów. Właściwy poziom pH pozwala domknąć łuski włosów, które stają się aksamitne i gładkie w dotyku. Naturalny wyciąg z octu jabłkowego. Bez alkoholu. Ułatwia rozczesywanie. Wyciąg z brzoskwini. Hydrolizat jedwabiu. Zawartość netto: 200 ml Ingredients: Aqua, Acetum, Prunus Armeniaca Fruit Extract, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Polyquatemium-7, Panthenol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Polysorbate 80, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum. Sposób użycia: Po umyciu spryskaj równomiernie włosy z odległości około 20-30 cm na całej długości. Rozczesz włosy i ułóż je. Nie musisz spłukiwać. Regularnie stosując uzyskasz najlepsze efekty. Odżywkę można stosować zarówno na suche, jak i mokre włosy.     Producent: Barwa Sp. z o.o. ul. T. Szafrana 11 30-363 Kraków Do sprawdzenia

18,39 zł
200 ml ( 9,20 zł za 100 ml )
Serum Przeciw Wypadaniu Włosów 6 Olejów Naturalnych 50 ml - Saharacactus

SERUM PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW 6 OLEJÓW NATURALNYCH Idealnie dobrana kompozycja sześciu naturalnych olejów sprawia, że włosy stają się piękne i zdrowe. W skład kosmetyku wchodzą: olej arganowy, olej z nasion opuncji figowej, olej ze słodkich migdałów, olej sezamowy, olej z czarnuszki oraz oliwa z oliwek. Są to oleje najwyższej jakość, otrzymane w wyniku metody tłoczenia, która pozwala na zachowanie ich drogocennych właściwości. Olejek dogłębnie nawilża włosy, odżywia je i wzmacnia. Doskonale wygładza strukturę włosa, zapobiega puszeniu się oraz ułatwia rozczesywanie. Wysoka zawartość witamin i minerałów pomaga skutecznie odbudować zniszczone włosy, regeneruje je i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo reguluje pracę gruczołów łojowych, eliminując nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy. Regularnie stosowany hamuje wypadanie włosów, jednocześnie przyspieszają ich porost, dzięki czemu stają się one gęste i mocne. Przywraca włosom naturalny blask oraz jedwabistą miękkość. Nie zawiera konserwantów, silikonów, sztucznych substancji zapachowych oraz barwników. Zawartość netto: 50 ml Składniki/ Ingredients: Argania Spinosa Kernel Oil, Opuntia Ficus Indica Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sesamum Indicum Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil. Sposób użycia: 2 razy w tygodniu nałożyć na mokre włosy, następnie nakryć głowę ciepłym ręcznikiem. Pozostawić na 20 minut i spłukać. Umyć włosy szamponem.  Do sprawdzenia

34,99 zł
50 ml ( 69,98 zł za 100 ml )
Aktywator Wzrostu Stymulujący Porost Włosów 170 ml - Receptury Zielarki

AKTYWATOR WZROSTU STYMULUJĄCY POROST WŁOSÓW Moc 7 ziół i owoców. Aktywator wzrostu ma za zadanie stymulować porost włosów, zwłaszcza tych osłabionych i wymagających naturalnego wsparcia. Produkt również odżywia, wzmacnia i zapobiega problemom takim jak nadmierne przetłuszczanie się włosów czy łupież. Przed użyciem zaleca się przeprowadzenie testu uczuleniowego, aby upewnić się, że produkt nie wywoła reakcji alergicznej. Formuła nie zawiera alkoholu. Stymuluje proces wzrostu włosów. Wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu. Intensywnie odżywia i przeciwdziała łupieżowi. 98% składników pochodzenia naturalnego. Zawartość netto: 170 ml Składniki/ Ingredients: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Saponaria Officinalis Root Extract*, Rhaponticum Carthamoides Root Extract*, Arctium Lappa Root Extract*, Mentha Piperita Leaf Extract*, Acorus Calamus Root Extract, Pinus Sibirica Seed Oil*, Tanacetum Boreale Flower/Leaf/Stem Extract*, Schizandra Chinensis Extract*, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Achillea Millefolium Extract*, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 14720. Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij. Nanieś aktywator równomiernie na czystą skórę głowy i nasadę włosów. Nie spłukuj. Unikaj kontaktu z oczami. Stosuj 3 razy w tygodniu lub częściej, w zależności od potrzeby.     Producent: Eurus sp. z o.o. Ignatki 40/1 16-001 Kleosin  Do sprawdzenia

21,99 zł
170 ml ( 12,94 zł za 100 ml )
Wzmacniające Serum Olejowe do Włosów i Skóry Głowy Opuncja Figowa i Argan 100 ml - Beaute Marrakech

WZMACNIAJĄCE SERUM OLEJOWE DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY - OPUNCJA FIGOWA I ARGAN Ulepszona formuła opracowana na bazie 7 olei, bogatego w witaminę C ekstraktu z owoców amli oraz antyoksydacyjnej witaminy E. Doskonale sprawdza się do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza przesuszonych, zniszczonych, wypadających, pozbawionych blasku.Sprawia, że włosy są odżywione, gładkie i miękkie w dotyku. Przyspiesza porost i zmniejsza wypadanie. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu. Chroni przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Zawartość netto: 100 ml Składniki/ Ingredients: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annus Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Opuntia Ficus Indica Flower Extract, Opuntia Ficus Indica Seed Oil, Emblica Officinalis Fruit Extract, Tocopherol. Sposób użycia: rozprowadź niewielką ilość olejku na całej długości suchych lub wilgotnych włosów, wmasuj w skórę głowy. Pozostaw na min. 1 godzinę. Dokładnie zmyj szamponem.     Producent: Maroko Produkt sp. z o.o. ul. Jeżynowa 1 62-002 Suchy LasDo sprawdzenia

19,59 zł
100 ml ( 19,59 zł za 100 ml )
Odżywka do Włosów Wzmacniająco- Regenerująca 300 ml - SYLVECO PURE LINE

ODŻYWKA DO WŁOSÓW WZMACNIAJĄCO - REGENERUJĄCA Odżywka wzmacniająco-regenerująca to produkt stworzony z myślą o włosach osłabionych i pozbawionych witalności. Formuła oparta na naturalnych olejach i masłach głęboko odżywia, a gliceryna i betaina zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatek aminokwasów pszenicy i soi wspiera odbudowę struktury włosa, nadając mu elastyczność i sprężystość. Pantenol i witamina E chronią przed przesuszeniem i poprawiają kondycję włosów. Odżywka jest wegańska, bezpieczna dla kobiet w ciąży i odpowiednia do codziennego stosowania. Składniki wiodące: Aminokwasy, Betaina, Masło awokado, Olej arganowy. Zawartość netto: 300 ml Składniki/ Ingredients: Aqua, Cetyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Betaine, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Butter, Persea Gratissima Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Bahentrimonium Methosulfate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Wheat Amino Acids, Soy Amino Acids, Arginine HCl, Serine, Threonine, Hydroxyethylcellulose, Polyquaternium- 10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum, Limonene. Sposób użycia: Po umyciu włosów delikatnie odciśnij nadmiar wody. Nanieś równomiernie odżywkę na całą długość włosów. Pozostaw na 3–5 minut, aby składniki aktywne mogły wniknąć w strukturę włosa. Dokładnie spłucz letnią wodą.     Producent: Sylveco sp. z o.o. Łąka 260F 36-004 ŁąkaDo sprawdzenia

19,99 zł
300 ml ( 6,66 zł za 100 ml )
Prebiotyczna Nawilżająca Odżywka do Włosów 300 ml - Vianek

PREBIOTYCZNA NAWILŻAJĄCA ODŻYWKA DO WŁOSÓW Prebiotyczna odżywka przeznaczona do włosów suchych i wymagających regeneracji. Nawilża i wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie oraz wspiera naturalną równowagę skóry głowy. Formuła zawiera inulinę – prebiotyk wspierający naturalną równowagę skóry głowy. Olej jojoba odżywia włosy, ułatwia rozczesywanie i poprawia ich elastyczność. Kompleks Covertrix™ z ekstraktem z amarantusa intensywnie nawilża włosy, wygładza ich powierzchnię, ogranicza utratę wilgoci i wzmacnia włosy od nasady po końce, nadając im miękkość, elastyczność i połysk. 98 % składników pochodzenia naturalnego. Zawartość netto: 300 ml Skład INCI: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Cetrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Inulin, Lysine, Pentylene Glycol, PCA Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Olea Europaea Fruit Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Sclerotium Gum, Levulinic Acid, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool. Sposób użycia: Na umyte włosy nanieś odżywkę, pozostaw na 2–5 minut, następnie spłucz. Środki ostrożności: Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować zgodnie z przeznaczeniem i sposobem użycia. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. W przypadku wystąpienia podrażnienia lub reakcji alergicznej przerwać stosowanie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.     Producent: SYLVECO sp. z o.o. Łąka 260F 36-004 ŁąkaDo sprawdzenia

23,99 zł
300 ml ( 8,00 zł za 100 ml )
Naturalny Zmiękczający Szampon - Odżywka do Włosów Dla Mężczyzn 2 w 1 Polar Wolf 250 ml - Natura Siberica

NATURALNY ZMIĘKCZAJĄCY SZAMPON - ODŻYWKA DO WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN 2W1 - POLAR WOLF Stosuj, jeśli: chcesz szybko oczyścić i równocześnie odżywić włosy i skórę głowy; lubisz kosmetyki typu 2w1; chcesz zmiękczyć, wygładzić i ułatwić układanie włosów; chcesz wzmocnić włosy; potrzebujesz delikatnego dla skóry produktu; lubisz kosmetyki o świeżym, męskim zapachu. , Łagodny dla skóry. Nie wysusza. 21 składników aktywnych – korzystasz z siły arktycznych roślin Dzikie zbiory – dbasz o środowisko Składniki organiczne – bezpieczeństwo i skuteczność Adaptogeny – naturalne wzmacnianie skóry 100% Syberia – czystość i moc , Zawiera esencję dzikiej i surowej Syberii: olej z cedru syberyjskiego, herbatę kurylską, ekstrakt ze skrzypu polnego oraz czystą taurynę.  Zawartość netto: 250 ml Składniki/ Ingredients: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Pinus Sibirica Seed OilWH, Dasiphora Fruticosa Extract*, Corispermum Sibiricum ExtractWH, Hesperis Sibirica Flower/Leaf/Stem ExtractWH, Calendula Officinalis Flower Extract*, Pinus Sibirica Needle ExtractWH, Usnea Barbata ExtractWH, Salvia Officinalis Leaf Extract*, Diplazium Sibiricum Leaf/Stem Extract*,Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Pogostemon Cabin Leaf Oil, Piper Nigrum Seed Oil, Hexyl Cinnamal.(*) Składniki pochodzące z upraw ekologicznych(WH) Składniki naturalne pozyskane metodą „dzikich zbiorów” Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość szamponu na wilgotne włosy. Masuj, aż do uzyskania piany, a następnie spłucz za pomocą ciepłej wody. Stosuj codziennie.     Producent: Eurobio Lab OU Leiva str. 3 12618 Tallinn, Estonia  Do sprawdzenia

32,99 zł
250 ml ( 13,20 zł za 100 ml )
Odżywka do Włosów BALANCE 300 ml - YOPE

ODŻYWKA DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ BALANCE Odżywka do włosów z emolientami i adaptogenem: Mirtem cytrynowym. Dla włosów, które pragną równowagi i lekkości. Zmiękcza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Dzięki idealnej równowadze PEH nie obciąża nawet cienkich lub przetłuszczających się włosów, dzięki czemu układają się z łatwością i przez cały dzień wyglądają świeżo!  Niezwykłe składniki aktywne: - PROCONDITION 22 – nowoczesny biodegradowalny kondycjoner, tworzący lamelarne struktury, ułatwia rozczesywanie, zarówno na sucho, jak i na mokro. - EMOLIENTY: OLEJ Z BAOBABU I OLEJ MACADAMIA – prawdziwe bogactwo witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych i minerałów. Odpowiadają za wygładzenie, nawilżenie i elastyczność włosów. To dzięki nim odzyskują sprężystość! - HIBISKUS I KOMPLEKS KWASÓW AHA – połączenie trzech naturalnych alfa-hydroksykwasów; działa złuszczająco, rozluźniając i usuwając górną warstwę martwych komórek, przez co włosy stają się sypkie i lekkie. - EKSTRAKT NEEM – wzmacnia włosy na całej długości.    ADAPTOGEN – MIRT CYTRYNOWY w połączeniu z pozostałymi składnikami działa detoksykująco i reguluje produkcję sebum bez przesuszania. Skutecznie wspomaga oczyszczanie skóry głowy i włosów, aktywując jej naturalne procesy regulujące. Przywraca równowagę pH, aby działać na wszystkich płaszczyznach niezbędnych do zdrowej skóry głowy i pięknych włosów.    99% składników pochodzenia naturalnego. Zawartość netto: 300 ml Składniki/ Ingredients: aqua, cetearyl alcohol, brassicamidopropyl dimethylamine, macadamia integrifolia seed oil, adansonia digitata seed oil, aspartic acid, cetyl esters, gluconolactone, glyceryl stearate, propanediol, backhousia citriodora leaf extract, azadirachta indica leaf extract, lactic acid, tartaric acid, hibiscus sabdariffa flower extract, bellis perennis (daisy) flower extract, jasminum officinale (jasmine) flower extract, spiraea ulmaria flower extract, levulinic acid, glycerin, sodium levulinate, 1,2-hexanediol, citric acid, butylene glycol, parfum, hexyl cinnamal, limonene, linalool. Sposób użycia: Nałóż odżywkę na umyte włosy, od połowy ich długości. Po chwili spłucz.      Producent: YOPE sp. z o.o. ul. Wiśniowa 38/1A 02-520 Warszawa  Do sprawdzenia

27,38 zł
300 ml ( 9,13 zł za 100 ml )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops