Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Żele, maści i kremy

Propoliska Maść Propolisowa Egzema 50 ml - Api Effect
Dostępność

Propoliska Maść Propolisowa Egzema 50 ml - Api Effect

Data min. trwałości: 2028/07/21
53,99 zł
107,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Żywokostowa 130 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Żywokostowa 130 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2029/03/01
24,06 zł
18,51 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pajączek Krem 150 ml - Asepta
Dostępność

Pajączek Krem 150 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2027/06/30
156,51 zł
104,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn Kosmetyczny Glistnik Górski 3 ml - Golden Pharm
Dostępność

Płyn Kosmetyczny Glistnik Górski 3 ml - Golden Pharm

Data min. trwałości: 2029/01/31
20,99 zł
699,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czopki Propolisowe z Glistnikiem 12 Sztuk - Api Effect (COLD)
Dostępność

Czopki Propolisowe z Glistnikiem 12 Sztuk - Api Effect (COLD)

Data min. trwałości: 2027/07/20
43,62 zł
3,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Liści Laurowych 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Liści Laurowych 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/01/31
48,99 zł
32,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Konopi 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Konopi 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/01/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Glistnika 50 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Glistnika 50 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/05/31
36,99 zł
73,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Omułka Zielonowargowego 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Omułka Zielonowargowego 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/04/30
43,99 zł
29,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Kasztanowy z Rutyną 200 ml - Gorvita
Dostępność

Żel Kasztanowy z Rutyną 200 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/01
29,99 zł
15,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Żywokostowa z Olejem CBD 140 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Żywokostowa z Olejem CBD 140 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2029/01/01
31,99 zł
22,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Kasztanowa z Rutyną 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Kasztanowa z Rutyną 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/03/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel z Biszofitem na Ból Staw i Mięśni 190 g - Biszolin
Dostępność

Żel z Biszofitem na Ból Staw i Mięśni 190 g - Biszolin

Data min. trwałości: 2028/07/31
58,99 zł
31,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zarodniki Widłaka EKO 30 g - Dary Natury
Dostępność

Zarodniki Widłaka EKO 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
74,88 zł
249,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Borowinowa 130 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Borowinowa 130 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/01
28,99 zł
22,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Witaminowa Ochronna z Witaminami A, E ,F  20 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Witaminowa Ochronna z Witaminami A, E ,F 20 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2029/01/01
15,09 zł
75,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem - Balsam z Jadem Żmii i Chondroityną  75 ml - FBT
Dostępność

Krem - Balsam z Jadem Żmii i Chondroityną 75 ml - FBT

Data min. trwałości: 2028/01/28
21,99 zł
29,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czopki Propolisowe Stop Pasożyty 12 Sztuk - Api Effect (COLD)
Dostępność

Czopki Propolisowe Stop Pasożyty 12 Sztuk - Api Effect (COLD)

Data min. trwałości: 2027/07/21
49,99 zł
4,17 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem z Serwatką Narine 40 g - Narex (Narin-E)
Dostępność

Krem z Serwatką Narine 40 g - Narex (Narin-E)

Data min. trwałości: 2028/01/31
49,99 zł
124,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasztanowiec Żel do Nóg 200 ml - Ekamedica
Dostępność

Kasztanowiec Żel do Nóg 200 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/31
28,99 zł
14,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Kremowa Propolis 200 ml - Ekamedica
Dostępność

Maść Kremowa Propolis 200 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/30
22,99 zł
11,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops