Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Prebiotyczna Rozgrzewająca Wcierka Do Skóry Głowy 150 ml - VIANEK
Dostępność

Prebiotyczna Rozgrzewająca Wcierka Do Skóry Głowy 150 ml - VIANEK

Data min. trwałości: 2028/02/29
20,53 zł
6,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel do Mycia Twarzy Rich Recovery MIDNIGHT 140 ml - Nacomi
Dostępność

Żel do Mycia Twarzy Rich Recovery MIDNIGHT 140 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/10/31
25,99 zł
18,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Peeling do Twarzy Przeciwtrądzikowy 85 ml - Nacomi
Dostępność

Peeling do Twarzy Przeciwtrądzikowy 85 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/08/31
25,99 zł
30,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum do Twarzy Kwas Salicylowy 2%+ PHA 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum do Twarzy Kwas Salicylowy 2%+ PHA 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/01/31
25,99 zł
86,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med
Dostępność

Natłuszczająca Emulsja do Ciała AZS 400 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/04/30
25,99 zł
6,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem na Noc KURACJA PEPTYDOWA 50 ml - Ziaja MED
Dostępność

Krem na Noc KURACJA PEPTYDOWA 50 ml - Ziaja MED

Data min. trwałości: 2028/08/31
25,99 zł
51,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Rumiankowy do Włosów Blond Bio 250 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon Rumiankowy do Włosów Blond Bio 250 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/11/08
26,25 zł
10,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej ze Słodkich Migdałów Nierafinowany 100 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej ze Słodkich Migdałów Nierafinowany 100 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,80 zł
21,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Marula 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej Marula 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/07/31
22,40 zł
74,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Punktowy Krem Przeciwdziałający Niedoskonałościom 30 ml - Nacomi
Dostępność

Punktowy Krem Przeciwdziałający Niedoskonałościom 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/05/31
22,40 zł
74,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Arganowy Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej Arganowy Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/05/01
26,99 zł
53,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maseczka do Twarzy Miód i Truskawki 25 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Maseczka do Twarzy Miód i Truskawki 25 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
26,99 zł
107,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Moringa Nierafinowany 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej Moringa Nierafinowany 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/07/31
26,99 zł
89,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pure Rose Water Woda Różana 200 ml - Natur Planet
Dostępność

Pure Rose Water Woda Różana 200 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/06/30
22,40 zł
11,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść z Żyworódki 50 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Żyworódki 50 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/01/31
26,99 zł
53,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Ochronny SPF50 Ochrona Wysoka 50 ml - Ziaja Sport
Dostępność

Krem Ochronny SPF50 Ochrona Wysoka 50 ml - Ziaja Sport

Data min. trwałości: 2027/05/31
26,99 zł
53,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Aloe Vera Żel 150 ml - Gorvita
Dostępność

Aloe Vera Żel 150 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/01
23,23 zł
15,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Kasztanowa 130 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Kasztanowa 130 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2029/02/01
27,99 zł
21,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops