Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco
Dostępność

Krem Brzozowo - Rokitnikowy z Betuliną 50 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/06/30
49,87 zł
99,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum KWAS HIALURONOWY 10% 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum KWAS HIALURONOWY 10% 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/09/30
29,04 zł
96,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Balsam do Ciała w Sztyfcie Mandarynka 55 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Balsam do Ciała w Sztyfcie Mandarynka 55 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
52,99 zł
96,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant w Sztyfcie MIĘTA 42 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Dezodorant w Sztyfcie MIĘTA 42 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/08/31
39,52 zł
94,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Odżywczy Krem Pod Oczy z Ceramidami 0,8% 15 ml - VIANEK HERO
Dostępność

Odżywczy Krem Pod Oczy z Ceramidami 0,8% 15 ml - VIANEK HERO

Data min. trwałości: 2028/01/31
14,10 zł
94,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Twarzy na Noc Rich Recovery MIDNIGHT 40 ml - Nacomi
Dostępność

Krem do Twarzy na Noc Rich Recovery MIDNIGHT 40 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/09/30
35,99 zł
89,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Moringa Nierafinowany 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej Moringa Nierafinowany 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/07/31
26,99 zł
89,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Dezodorant Cytryna i Drzewo Różane 50 g - Bosphaera
Dostępność

Naturalny Dezodorant Cytryna i Drzewo Różane 50 g - Bosphaera

Data min. trwałości: 2028/06/10
43,99 zł
87,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum do Twarzy Kwas Salicylowy 2%+ PHA 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum do Twarzy Kwas Salicylowy 2%+ PHA 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/01/31
25,99 zł
86,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem do Stóp i Dłoni 50 ml - Skoczylas
Dostępność

Krem do Stóp i Dłoni 50 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/09/30
42,99 zł
85,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops