Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Naturalne surowce kosmetyczne

Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 1 l - Natur Planet
Dostępność

Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 1 l - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/06/30
56,19 zł
5,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Nalewka 50 ml - Nanga
Dostępność

Glistnik Nalewka 50 ml - Nanga

Data min. trwałości: 2028/03/31
24,99 zł
49,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Hialuronowy Surowiec Kosmetyczny 5% Forte 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Kwas Hialuronowy Surowiec Kosmetyczny 5% Forte 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/01/28
21,99 zł
73,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Pestek Malin Nierafinowany Tłoczony na Zimno 50 ml - Vitafarm
Dostępność

Olej z Pestek Malin Nierafinowany Tłoczony na Zimno 50 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/05/27
21,99 zł
43,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zarodniki Widłaka EKO 30 g - Dary Natury
Dostępność

Zarodniki Widłaka EKO 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
74,88 zł
249,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Masło Aloesowe Surowiec Kosmetyczny 50 g - Vitaskin
Dostępność

Masło Aloesowe Surowiec Kosmetyczny 50 g - Vitaskin

Data min. trwałości: 2027/01/30
19,09 zł
38,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Smocza Krew Żywica Krople 30 ml - Allnature
Dostępność

Smocza Krew Żywica Krople 30 ml - Allnature

Data min. trwałości: 2028/01/31
39,89 zł
132,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Aloes Sok z Liści 50 ml - Vitafarm
Dostępność

Aloes Sok z Liści 50 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/03/04
15,69 zł
31,38 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops