Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Olejek Eteryczny Rumianek Pospolity Bio 5 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Eteryczny Rumianek Pospolity Bio 5 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2030/06/30
99,99 zł
1 999,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidor Gruntowy Wysoki Black Cherry 0,2 g - Legutko
Dostępność

Pomidor Gruntowy Wysoki Black Cherry 0,2 g - Legutko

Data min. trwałości: 2030/12/31
3,99 zł
1 995,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sztyft Do Nosa 1 g - Rhin-Bac Fresh
Dostępność

Sztyft Do Nosa 1 g - Rhin-Bac Fresh

Data min. trwałości: 2027/08/23
12,89 zł
1 289,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka WIKA Nasiona 0,5 g - Plantico
Dostępność

Papryka Słodka WIKA Nasiona 0,5 g - Plantico

Data min. trwałości: 2028/12/31
4,99 zł
998,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Jaśmin Wielkokwiatowy Absolut 10 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Jaśmin Wielkokwiatowy Absolut 10 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2031/04/30
59,99 zł
599,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidor Karłowy - Maskotka Nasiona 0,5 g - Legutko
Dostępność

Pomidor Karłowy - Maskotka Nasiona 0,5 g - Legutko

Data min. trwałości: 2030/12/31
2,54 zł
508,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Eteryczny Kadzidłowiec BIO 10 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Eteryczny Kadzidłowiec BIO 10 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2031/03/31
41,99 zł
419,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Eteryczny Oregano Bio 10 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Eteryczny Oregano Bio 10 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2031/01/31
41,49 zł
414,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Brzozowa Pomadka Ochronna z Betuliną 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Brzozowa Pomadka Ochronna z Betuliną 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,99 zł
412,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Pomadka Nawilżająca do Ust KOKOS MALINA 4,4 g - Arganove
Dostępność

Pomadka Nawilżająca do Ust KOKOS MALINA 4,4 g - Arganove

Data min. trwałości: 2029/06/30
14,79 zł
369,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Łagodząca Pomadka Ochronna z Olejem Kokosowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Łagodząca Pomadka Ochronna z Olejem Kokosowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,18 zł
351,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Eteryczny Cyprys Eko 10 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Eteryczny Cyprys Eko 10 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2030/08/31
33,99 zł
339,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aksamitny Krem Pod Oczy  18 Składników Aktywnych 20 g - Bosphaera
Dostępność

Aksamitny Krem Pod Oczy 18 Składników Aktywnych 20 g - Bosphaera

Data min. trwałości: 2028/07/01
66,99 zł
334,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/05/31
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Regenerująca Pomadka Ochronna z Olejem z Pestek Malin 4,6 g - Vianek
Dostępność

Regenerująca Pomadka Ochronna z Olejem z Pestek Malin 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Odmładzający Koktajl do Twarzy z EGF Plus 15 ml - Nacomi Meso Therapy
Dostępność

Odmładzający Koktajl do Twarzy z EGF Plus 15 ml - Nacomi Meso Therapy

Data min. trwałości: 2027/11/30
46,99 zł
313,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum do Rzęs i Brwi 8 ml - Nacomi
Dostępność

Serum do Rzęs i Brwi 8 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/04/30
24,89 zł
311,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Olejek Eteryczny z Drzewa Różanego 10 ml - Optima Natura
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny z Drzewa Różanego 10 ml - Optima Natura

Data min. trwałości: 2028/05/31
29,99 zł
299,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/02/28
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops