Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury
Dostępność

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
6,59 zł
65,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Malina Proszek BIO 30 g - Becla
Dostępność

Malina Proszek BIO 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/09/17
19,99 zł
66,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga
Dostępność

Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/01/31
37,99 zł
75,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla
Dostępność

Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/06/15
22,99 zł
76,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
17,29 zł
86,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom
Dostępność

Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom

Data min. trwałości: 2028/08/26
33,09 zł
110,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food
Dostępność

Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/10/09
120,73 zł
1 006,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops