Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety wspomagające kontrolę wagi

SuperHerbs Odchudzanie Saszetki 35 g (20x 1,75 g) - Purella
Dostępność

SuperHerbs Odchudzanie Saszetki 35 g (20x 1,75 g) - Purella

Data min. trwałości: 2028/02/28
7,89 zł
22,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka FIGURETKA FIX 50 g (20x 2,5 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka FIGURETKA FIX 50 g (20x 2,5 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/01/31
11,92 zł
23,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka OTYŁOHERB 100 g - Herbapol Kraków
Dostępność

Mieszanka OTYŁOHERB 100 g - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/04/30
24,99 zł
24,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Talia Spalanie Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Talia Spalanie Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/04/30
17,09 zł
42,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Talia Odchudzanie Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Talia Odchudzanie Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/03/31
17,09 zł
42,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops