Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/30
8,89 zł
4,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
43,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac
Dostępność

Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac

Data min. trwałości: 2029/02/28
36,99 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ksylitol Fiński (Cukier Brzozowy) 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Ksylitol Fiński (Cukier Brzozowy) 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/12/02
41,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta 200 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta 200 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
8,39 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski
Dostępność

Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski

Data min. trwałości: 2029/06/06
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/15
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Kokosowy Bio 700 g - Big Nature
Dostępność

Cukier Kokosowy Bio 700 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/03/31
27,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,99 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wiórki Kokosowe 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
19,29 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
19,16 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
19,09 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/07/29
37,69 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops