Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Bułka Tarta Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Probio
Dostępność

Bułka Tarta Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/05/03
10,69 zł
5,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch
Dostępność

Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/27
52,99 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/11
5,24 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bio 350 g - Bio Life
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bio 350 g - Bio Life

Data min. trwałości: 2027/06/25
17,97 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
 Cebula Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Cebula Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/28
5,01 zł
5,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rodzynki Sułtanki Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Cukier Kokosowy (Palmowy) Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Cukier Kokosowy (Palmowy) Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/30
14,89 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,29 zł
4,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
19,39 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,09 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 400 g - Biolife
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 400 g - Biolife

Data min. trwałości: 2027/08/07
19,19 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/07/20
57,52 zł
4,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza w Zalewie Bio 340 g (230 g) - EkoWital
Dostępność

Kukurydza w Zalewie Bio 340 g (230 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,89 zł
4,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 400 G - Bio Planet
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 400 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,79 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/07
46,99 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,79 zł
4,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia
Dostępność

Olej z Zarodków Rzepaku Do Smażenia Bio 500 ml - Olandia

Data min. trwałości: 2027/04/23
22,99 zł
4,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Panierka Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Amylon
Dostępność

Panierka Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/07/23
9,04 zł
4,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,79 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops