Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Obniżka
Migdały Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Migdały Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/03
76,99 zł
7,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 1 l Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/10/31
75,99 zł
7,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/13
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers

Data min. trwałości: 2028/06/26
1,56 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
73,99 zł
7,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/08/03
36,72 zł
7,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bezglutenowe Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bezglutenowe Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/18
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/08/03
72,79 zł
7,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrytol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Erytrytol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2029/01/12
24,99 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Figi Suszone Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Figi Suszone Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/06/30
69,98 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/05
24,33 zł
6,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/30
68,51 zł
6,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód Lipowy Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Miód Lipowy Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/06/11
19,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Ballester

Data min. trwałości: 2028/06/30
33,13 zł
6,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/30
13,19 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie 350 g - Pięć Przemian
Dostępność

Orzechy Włoskie 350 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/31
22,99 zł
6,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops