Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
92,31 zł
9,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
45,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Smalec Gęsi 720 ml - Desmal (COLD)
Dostępność

Smalec Gęsi 720 ml - Desmal (COLD)

Data min. trwałości: 2027/05/31
65,99 zł
9,17 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bio 400 g - BioLife
Dostępność

Morele Suszone Bio 400 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/30
35,98 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/31
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Słodzona Sokiem Jabłkowym BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Żurawina Słodzona Sokiem Jabłkowym BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/01/16
88,98 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Majonez Jajeczny Bio 250 ml - Vitaquell
Dostępność

Majonez Jajeczny Bio 250 ml - Vitaquell

Data min. trwałości: 2026/11/19
21,99 zł
8,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek do Smażenia Bio 500 ml - Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek do Smażenia Bio 500 ml - Bio Planete

Data min. trwałości: 2028/01/31
43,98 zł
8,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina do Mięs, Serów i Deserów Bio 200 g - Runoland
Dostępność

Żurawina do Mięs, Serów i Deserów Bio 200 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/10/31
17,49 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Prażone Solone Extra 500 g - Targroch
Dostępność

Pistacje Prażone Solone Extra 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
41,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Bio Galaretka z Agarem o Smaku Truskawkowym 38 g - Vitally-Food
Dostępność

Bio Galaretka z Agarem o Smaku Truskawkowym 38 g - Vitally-Food

Data min. trwałości: 2027/12/31
3,19 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
24,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,25 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 500 ml - Bio Levante

Data min. trwałości: 2027/11/28
41,49 zł
8,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/31
7,89 zł
7,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Bio 1 kg - Bio Planet - Ekologiczne
Dostępność

Migdały Bio 1 kg - Bio Planet - Ekologiczne

Data min. trwałości: 2027/02/05
78,75 zł
7,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/15
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone BIO 500 g - Batom
Dostępność

Figi Suszone BIO 500 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
38,91 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 450 g - Big Nature
Dostępność

Migdały 450 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
34,85 zł
7,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 250 g - Big Nature
Dostępność

Migdały 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/20
19,29 zł
7,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops