Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
10,48 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galaretka z Agarem Truskawkowa Bezglutenowa 45 g - Celiko
Dostępność

Galaretka z Agarem Truskawkowa Bezglutenowa 45 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/10/31
4,69 zł
10,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 250 g - Batom
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/05/20
25,99 zł
10,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,47 zł
10,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
EKO Podgrzybek Marynowany 300 g (180 g)  - Runoland
Dostępność

EKO Podgrzybek Marynowany 300 g (180 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
18,24 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kakao Naturalne Ekstra Ciemne 200 g - Celiko
Dostępność

Kakao Naturalne Ekstra Ciemne 200 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Włoskie Bio 100 G - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 100 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/29
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Wędzona Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Ostra Wędzona Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Budyń o Smaku Waniliowym Bio 38 g - Bio Planet
Dostępność

Budyń o Smaku Waniliowym Bio 38 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/30
3,79 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,49 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 1 kg Obrane - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 1 kg Obrane - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
97,99 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Panierka Keto Niskowęglowodanowa 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Panierka Keto Niskowęglowodanowa 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/05
19,59 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suche Instant 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/01
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Budyń o Smaku Waniliowym z Wanilią Bourbon Bio 38 g - Naura
Dostępność

Budyń o Smaku Waniliowym z Wanilią Bourbon Bio 38 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/12/31
3,69 zł
9,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Cytrynowym Bezglutenowy Bio 30 g - Amylon
Dostępność

Kisiel o Smaku Cytrynowym Bezglutenowy Bio 30 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/03/17
2,89 zł
9,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/03/30
2,89 zł
9,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/15
36,99 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2029/02/11
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops