Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Obniżka
Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Mięsa Wieprzowego 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Mięsa Wieprzowego 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Migdałowa (Migdały Mielone) Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Migdałowa (Migdały Mielone) Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
15,39 zł
15,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,79 zł
15,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
54,94 zł
15,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero
Dostępność

Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/04/19
28,99 zł
16,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland
Dostępność

Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
29,04 zł
16,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Bio (1 Sztuka) - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Bio (1 Sztuka) - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/20
16,19 zł
16,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
9,89 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,99 zł
16,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/10/01
2,59 zł
17,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,69 zł
17,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g - Natvita
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/31
34,89 zł
17,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/11
3,67 zł
18,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,36 zł
18,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Laski 50 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Laski 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/08/31
9,39 zł
18,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops