Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero
Dostępność

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/27
20,99 zł
27,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chili w Płatkach BIO 60 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chili w Płatkach BIO 60 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
16,99 zł
28,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Biały Ziarno 30 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Biały Ziarno 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Orkiszowy Suchy Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/05/31
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Laska 40 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Laska 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,99 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/01/06
2,40 zł
30,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarno Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
15,19 zł
30,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
15,19 zł
30,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Eko 50 g Dary Natury
Dostępność

Ziele Angielskie Eko 50 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lubczyk 20 g Dary Natury
Dostępność

Lubczyk 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
6,29 zł
31,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,98 zł
31,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan
Dostępność

Zakwas Chlebowy Żytni w Proszku Bio 30 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,49 zł
31,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
15,89 zł
31,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Łuskane Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Pistacje Łuskane Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
47,99 zł
31,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tymianek Eko 20 g Dary Natury
Dostępność

Tymianek Eko 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
6,49 zł
32,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe 30 g Dary Natury
Dostępność

Goździki Całe 30 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
9,99 zł
33,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Łuskane Niesolone Bio 75 g - Bio Planet
Dostępność

Pistacje Łuskane Niesolone Bio 75 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum
Dostępność

Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/07/30
13,49 zł
33,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan
Dostępność

Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2029/01/31
10,99 zł
34,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
17,20 zł
34,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe Eko 30 g - Dary Natury - Ekologiczne Bio
Dostępność

Goździki Całe Eko 30 g - Dary Natury - Ekologiczne Bio

Data min. trwałości: 2028/07/04
10,34 zł
34,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops