Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Świąteczne Zakupy

Obniżka
Majeranek 15 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek 15 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,39 zł
35,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oregano Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
7,29 zł
36,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Mielone 30 g - Dary Natury
Dostępność

Goździki Mielone 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,99 zł
36,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Eko 15 g Dary Natury
Dostępność

Majeranek Eko 15 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
5,69 zł
37,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
9,79 zł
39,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
12,79 zł
42,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
13,29 zł
44,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/01/31
48,15 zł
48,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's
Dostępność

Drożdże Suche Bio 9 g - Lecker's

Data min. trwałości: 2027/02/02
4,34 zł
48,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian
Dostępność

Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/09/01
7,29 zł
48,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/29
11,09 zł
55,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Eko Laska 30 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Eko Laska 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
16,99 zł
56,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/02/28
34,39 zł
68,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand
Dostępność

Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/09
37,34 zł
74,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/03/31
49,99 zł
76,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilii Bio 50 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/05/31
43,99 zł
87,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/22
49,99 zł
99,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/08/18
109,99 zł
99,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2027/04/30
7,29 zł
104,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic
Dostępność

Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic

Data min. trwałości: 2027/01/01
46,99 zł
234,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket

Data min. trwałości: 2028/08/01
16,69 zł
333,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops