Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty z rabatem XL

Rabat 25%

Sklep internetowy Marketbio.pl posiada w swoim asortymencie przede wszystkim zdrową i ekologiczną żywność, aczkolwiek posiadamy również: naturalne kosmetyki i suplementy diety, ekologiczne środki czystości, a także artykuły związane z szeroko pojętym zdrowym trybem życia. W tym miejscu oferujemy naszym klientom produkty, które można kupić w dużo niższej cenie. Rabaty XL w Marketbio.pl pozwolą na zakup ulubionych produktów w dużo niższej cenie.

BESTSELLER Obniżka
Makaron Keto (Konjac Typu Noodle do Woka) Bio 270 g - Keto Chef
Dostępność

Makaron Keto (Konjac Typu Noodle do Woka) Bio 270 g - Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/01/15
5,44 zł
2,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/11/30
11,19 zł
22,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
JAN - Woda Lecznicza w Kartonie 3 l - Kryniczanka
Dostępność

JAN - Woda Lecznicza w Kartonie 3 l - Kryniczanka

Data min. trwałości: 2027/07/22
20,24 zł
0,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/23
9,67 zł
0,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok z Cytryny Złocista Cytryna 250 ml - Sadvit
Dostępność

Sok z Cytryny Złocista Cytryna 250 ml - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/09/02
5,60 zł
2,24 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/03/24
5,24 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Kier
Dostępność

Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,58 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Ekspandowany Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,67 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy  270 g (200g) - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy 270 g (200g) - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/11
3,67 zł
18,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/03/19
7,94 zł
79,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Fettuccine 200 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Fettuccine 200 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/05/19
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie BIO 350 g (220 g) - EkoWital
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie BIO 350 g (220 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,49 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/03
5,75 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita
Dostępność

Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita

Data min. trwałości: 2027/10/24
12,80 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 24% Bio 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/03/06
9,03 zł
4,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Jakie produkty można kupić z rabatem w naszym sklepie?

Oddajemy do dyspozycji Klientów obszerny asortyment złożony z kilku tysięcy produktów. Podstawą działalności naszego sklepu jest zdrowa żywność, aczkolwiek oferujemy również ekologiczne środki czystości, suplementy diety, a także naturalne kosmetyki i preparaty do pielęgnacji. Oferta rabatowa jest bardzo zróżnicowana i zmienia się na bieżąco, w zależności od stanu magazynowego, ale również ofert specjalnych po stronie producentów. W tym miejscu możesz liczyć na rabaty XL w Marketbio.pl. Choć dostępne w tej kategorii artykuły można kupić w dużo niższej cenie, wciąż są to produkty odznaczające się najwyższą jakością.

Czym charakteryzuje się oferta naszego sklepu?

W naszym sklepie stawiamy przede na wszystkim na wysoką jakość. Wiemy, że z naszej oferty korzystają osoby, które chcą prowadzić zdrowy i ekologiczny tryb życia. Dlatego też, staramy się zaoferować Klientom obszerny wybór produktów wpisujących się w powyższe trendy. W tym celu bardzo starannie dobieramy producentów, których artykuły umieszczamy w naszej ofercie. Naturalny i bezpieczny skład, brak konserwantów, klarowne oznaczenia – to najważniejsze cechy charakteryzujące produkty dostępne w naszym sklepie. Rabaty XL w Marketbio.pl to jedynie dodatek, który sprawia, że niezbędne bio produkty możesz pozyskać w dużo lepszej ofercie cenowej.

W jaki sposób możemy zaoferować naszym Klientom niższe ceny?

Jednym z powodów, dla których tak wiele osób wybiera zakupy online są przede wszystkim niższe ceny. Bardzo często ten sam produkt przez Internet można zamówić taniej, a różnica jest niebagatelna. Rabaty XL w Marketbio.pl mówią same za siebie. Przecenione artykuły możemy zaoferować ze względu na współpracę naszego sklepu z wieloma producentami, którzy często starają się pozyskać nowych klientów właśnie poprzez atrakcyjne promocje.

Atrakcyjne rabaty XL w sklepie Marketbio.pl

Chcesz pozyskać ekologiczne produkty spożywcze w dużo niższej cenie? W takim razie wybierz sklep internetowy Marketbio.pl, w którym możesz liczyć na atrakcyjne rabaty XL na wybrane produkty. Na bieżąco aktualizujemy ofertę promocyjną i staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Wybierając zakupy w naszym sklepie masz pewność, że odznaczają się one naturalnym i bezpiecznym składem. Co ważne, każdy produkt został szczegółowo opisany, tak, aby umożliwić Klientom świadomy i w pełni satysfakcjonujący wybór. Wybierając Marketbio.pl możesz kupić zdrową żywność i naturalne kosmetyki w dużo niższej cenie.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops